Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki mit kivant varandosan?...

Ki mit kivant varandosan? Minden extrem kombinacio erdekel :D

Figyelt kérdés
Most vagyok a 7.hetben..undorodom nehany dolognak az illatatol...es mindentol ami edes :D meddig tartott ez az idoszak nektek?

2019. dec. 16. 17:00
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
87%
Krumplipürés szendvics 😅
2019. dec. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Jol hangzik 😂😂
2019. dec. 16. 17:05
 3/22 anonim ***** válasza:
81%

Az elején émelyegtem, nem bírtam semmit sem enni, csak ilyen hülyeségeket össze-vissza, hogy túró, meg milky way ital, mikor micsoda.


Aztán volt egy időszakom a 2. trimeszterben amikor kívántam a homokot, ez még most is előjön néha, pedig már a végét járom a terhességnek.

2019. dec. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
67%

Én a mai napig nem tartom furcsának, mert most is megenném, pedig màr megszültem, de a család ki volt akadva, amikor resztelt csirkemájat csináltam nokedlivel.

Jó, a májat alapvetően nem szeretem, de aznap muszàj volt ennem, mégpedig nokedlivel :)

2019. dec. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
93%
A 7. héten nekem is ez volt, a 8. héttől hányás szülésig. A kávétól úgy undorodtam, el is hánytam magam mindig a szagától, szülés után 3 hónappal tudtam elöször meginni, pedig szeretem a kávét.
2019. dec. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Nutellas kenyeret ettem fokhagymával, azt nagyon imádtam illetve egyszer ettem lekváros grizes tésztát rántott hússal, amin tejföl meg sajt van. Azt hiszem ennyi.



Jaj, és mindig uborka levét ittam, sima kígyóuborka levet, előtte és azóta se fogyasztom ezeket az ételeket, de arra emlékszem sose esett olyan jól étel mint amikor ezeket megkívántam és megehettem. Én kB 20 hetes lehettem ekkor. Szerencsére egy hónap alatt átment rajtam 😀

2019. dec. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Fú én mind a 4 terhességemnél a 12.hétig nem -bírtam húst enni semmilyen formában. Aztán időnként jöttek újabb dolgok amiket képtelen voltam megenni egy ideig,aztán meg hirtelen újra ettem őket. Ételkombinációk is voltak rendesen. Pl májkrémes sonkás sajtos mustáros ketchapos szendvics. Ez lehet csak nem fura egyébként de én azelőtt sose ettem ilyet viszont azóta ia szeretem és már a gyerekeim,meg párom is. Ettem chipset nutellaval, csokit ecetes uborkaval, sajtburgerbe pilotakeksz... Extra junk foodok🤦

Aztán volták lánjtosabbak is pls lángosra alma tojas uborka, babsaláta virslivel, káposztas tészta kenyerre😂 de meg voltak ilyenek csak most nem ugrik be mind.

2019. dec. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Tejfölös tészta narancsal és paradicsommal (bele kockázva) :D hasáb buri nutellával, és 20.hétig a rózsaszín begyújtós kockát kostoltam VOLNA meg.
2019. dec. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Cseresznyebefőttet savanyú uborkával. Eszméletlen mennyiséget ettem ebből.
2019. dec. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Brutalis mit meg nem kivannak ilyenkor a kismamak :D es mit gondoltok az edesseg kivanas-kislany....savanyuk- kisfiu elmeletrol? :D
2019. dec. 16. 18:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!