Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Varandosan masodik gyerekkel...

Varandosan masodik gyerekkel milyen dolgokat vettetek lazabbra, amit az elsovel nem?

Figyelt kérdés
Van egy rakas javaslat ugye, hogy mit ne egyel, hova ne menj, mit ne sportolj, max. hany kilot emelhetsz. Ezekbol van, amiket az elsovel betartottatok, tobbedik gyerekkel nem? Miket? Es miert? Lett valami kovetkezmenye?

2019. jún. 24. 09:10
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Nem, nem volt ilyen. Még jobban kellett figyelnem, mert 1, gdm-es lettem, ami szigorú diétát jentett, 2, bevéreztem 10 hetesen, így se a "nagyot" nem emelhettem és teljes szextilalom is volt.
2019. jún. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az elsőnél laza voltam. Aztán láttam ezt-azt a környezetemben, mennyi minden történhet egy normális terhesség esetén is. Úgyhogy a másodiknál jobban féltem a problémáktól.
2019. jún. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmit sem csináltam másképp.
2019. jún. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem csináltam semmit máshogyan
2019. jún. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Az első terhességem az érzelmi kiborulásoktól eltekintve tök laza volt. Emeltem, mentem csináltam. Na gondoltam a második is ilyen lesz. Aha, tevedtem. 8.hét beverzés, görcs. Végig azon imádkoztam, hogy velünk maradjon, mert nagyon vártuk már 2 éve. Remegve számoltam a heteket, és a 25-26hét után nyugodtam meg igazán. Addig egy kész idegroncs voltam.
2019. jún. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is pont mint a 2. válaszoló. Az elsővel voltam inkább laza, a másodikkal sokkal jobban odafigyeltem. Táplálkozásra, mozgásra.

Születese után viszont a kicsivel vagyok lazább, tudom, hogy nem kell egyből felvenni ha sír, beszaladni hozzá a szobába, nem kell 0-24-be a kiságy mellett ülnöm és figyelnem. Nem ragaszkodom görcsösen a napirendhez, ilyenek.

2019. jún. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem elso terhessegem ugyan, de fogalmam sincs mire kellene odafigyelni. Az orvosom azt mondta, lehet enni-inni, amit akarok (azert a majonezt es nyers tojast kerulom), csinalhatok, ami jolesik, nem kell azert lassabban lelegezni, mert terhes vagyok.

Probalok nem cipelni nehezet (max a tizkilos unokahugom), de amugy kapalni, gyomlalni, kerteszkedni is szoktam, amikor epp nem vagyok rosszul :)

2019. jún. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Annyi, hogy az meglévő gyerek miatt nem értem rá annyira figyelni magamra, de mégis közben sokkal több volt bennem a para, mint az elsőnél.
2019. jún. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
75%
Sokszor csak akkor jut eszembe, hogy terhes vagyok, ha a baba megrúg 😂😂 Egész nap meg sem állok a nagyobbal is foglalkozni kell, 2 éves, itt a nyár, megy egész nap én meg utána. Egyenlőre tök jól bírom, mintha nem is lennék terhes 🙂 24 hetes vagyok...
2019. jún. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mivel sokat vártunk a második babára így még jobban odafigyeltem, az érkezés is más, mert kiderült hogy IR-em van.

Sok gyógyszert kell szednem, szóval én inkább jobban odafigyelek most mint az első terhességnél. Annyi talán a "lazaság" hogy emelem a kisfiam aki 15 kg-os már. Nem cipelem, meg ha ott van inkább atadom az apukájának, de ha kell felemelem

2019. jún. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!