Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki mit kivant varandosan?...

Ki mit kivant varandosan? Minden extrem kombinacio erdekel :D

Figyelt kérdés
Most vagyok a 7.hetben..undorodom nehany dolognak az illatatol...es mindentol ami edes :D meddig tartott ez az idoszak nektek?

2019. dec. 16. 17:00
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok kívánós hálistennek. Egy hétig ment kb a sós tejföl reszelt trappistával. Úgy néz ki, kisfiam lesz :)
2019. dec. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Gratulalok ❤
2019. dec. 16. 18:25
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
2.vagyok. Még azt hozzátenném, hogy az első trimeszterben a csokit és a kávét mindig is nagyon kívántam, és fiú a baba.
2019. dec. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Ilyen extrém dolgokat sosem kívántam meg. A fiammal kilószámra ettem a banánt és az epret februárban (aranyára volt még)


A lányommal diétáznom kell. A csokiért néha ölni tudnék. De az almástészta is elegendő egyenlőre (tk lisztből eritrittel) meg amíg nem tudtam a gdm-rol addig a mézeskalácsot kívántam nagyon.


Én nem hiszek ezekben az elméletekben. Se a szodabikarbona, se egyéb hokuszpokuszokban. Hülyeség beleélnie magát ebbe valakinek.

2019. dec. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Én az erőset kívántam, meg a zsíros kenyeret 😃 zöld hegyes erős paprika, erős almapaprika, reggelire 3-4 is lecsúszott. Szülés után már nem ettem, mostanában kezdek megint ráállni az erősre, bár terhes nem vagyok 😃
2019. dec. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Különösebben nem kívántam semmit túlzottan, egyedül a sóskafőzelék volt ilyen, majdnem minden nap azt ettem, illetve a vegyes vágott savanyúság.

Húsokat viszont megutáltam, 1 éve szültem, de azóta se nagyon eszek.

2019. dec. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

KB 20 héttől a gumicukor. De csak az a pelikanos haribo. Abból rengeteget.

Aztán dinnye sajttal, dinnye gumicukorral.

Sajt minden mennyiségben. Aztán a citromos sor (alkohol mentes)

Sokan azt hitték lányom lesz mert imádtam az edesseget. 😭🤷‍♀️ De kisfiú lett 🙊Ja meg dinnyere olvasztott fehér csoki.. Imádtam, 😁😁😁

2019. dec. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Nálam mind2 fiamnál bejott ez a savanyú kívánás. Citrom lime kovászos uborka kombó töménytelen mennyiségben.
2019. dec. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt semmi extra..csak hogy edesseg vagy szenhidrat legyen. Pizza,meki. Meg is latzsik a sulyomon. Meg sok gyumi es joghurt.
2019. dec. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
16. hétben vagyok, ha épp olyan “kedve” van a babának “visszaküld” bármit. Nincsenek extrém kívánalmaim, örülök, ha a normális dolgok lemennek. De ha vmit megkíván ok annak akkor és rögtön jönnie kell.
2019. dec. 17. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!