Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5. hét környékén milyen...

5. hét környékén milyen tüneteitek vannak/voltak?

Figyelt kérdés
Egész pontosan 4 hét 4 napos lombikos vagyok, vérvétel 4 napja kimutatta a terhességet. Petesejt leszívás utáni 14. napon (tehát ami a nemvárt napja lett volna) és előtte pár nappal még volt mindjárt megjön érzésem és éreztem a méhemet, mintha egy nagy gömb lenne ott a hasamban, de 4 napja el is múltak ezek a tünetek, semmit nem érzek, csak a mellfeszülés maradt. Arra lennék kíváncsi, hogy másnak is múlt-e el a mindjárt megjön érzés közvetlenül nem várt napja után. Tudom, nem szabad máshoz hasonlítgatnom magam, de félek, hogy ez bajt jelenthet és uh csak 1 hét múlva lesz.
2019. dec. 16. 17:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én is lombikos vagyok. Személy szerint az égvilágon semmit nem éreztem. Csak az aktuális menzesz idejében, előtte a gyenge görcsöket. Ezt amúgy 4 hónap után is érzem. Se mellfeszülés, se hányinger, semmi. Tudom, hogy izgulsz, én is vártam a tüneteket hogy terhesnek érezzem magam. De nem ezeken múlik. Valószínűleg minden rendben van és lesz is. Próbálj megnyugodni.
2019. dec. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gratulálok Nektek! Én ugyan nem lombikos vagyok, de leírom a tüneteimet. Nagyom halovány mindjártmegjön érzés, az is 1-2napig tartott csak. Azóta sem hányinger, se émelygés, csak a mellbimbóm érzékeny. A méhem azóta érzem, mióta nő a baba, van, h hirtelen felkeléskor is meghúzódik ott valami. Nyugodj meg, ne keress tüneteket, mert be fogod magad forgatni, hogy ha van, akkor miért, ha meg nincs, akkor pont azért. Hidd el, hogy anya leszel és család születik! <3
2019. dec. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nagyon aranyosak vagytok és őszintén remélem, hogy igazatok van! Nagyon várunk már erre a babára, biztosan ezért is pörgök ennyire a tünetek miatt. De megpróbálok másra koncentrálni, pozitív lenni és ezzel is segíteni neki.
2019. dec. 16. 21:39
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem csak a fura petefészek szúrkálás volt semmi több.

Melleim soha nem fájtak menszesz előtt vagy terhesség idején.

Most sem.

Boldog babavárást! 😊

2019. dec. 17. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szintén lombik baba, de semmit nem éreztem. Sőt, később se alakult ki. Se hányinger, se semmilyen rosszullét.
2019. dec. 17. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!