Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha már elmúlt a barnázás az...

Ha már elmúlt a barnázás az azt jelenti, hogy szervült a hematóma?

Figyelt kérdés
Erősen véreztem, nem mondtak pontos méretet, hogy mekkora csak azt, hogy hatalmas és minden helyet kitölt ahol nem a baba van. Nagyon aggódom, hogy mi lesz, azóta fekszem, a vérzés kb három órán át tartott.
2019. dec. 18. 18:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt igazából csak egy ultrahangon tudják megmondani. Nekem is volt, mondjuk nem ennyire nagy. A 6.héten derült ki, akkor 2 napig barnáztam, aztán 2 hétig semmi. Pont aznap, amikor mentem vissza kontrollra 8 hetesen megint. Aztán utána semmi. A 12 hetes uh-án már nem volt hematóma. Pihenj sokat!
2019. dec. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezt csak az UH tudja megmondani, nekem 27 mm-es hematomám volt, az 5. Héten derült ki, de egyszer sem véreztem sem barnáztam, valahogy felszívódott nyom nélkül. Most vagyok 11.hetes,viszonylag gyorsan felszívódott. Kaptál gyógyszert ugye?
2019. dec. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen kaptam utrogestant, rutascorbint. Még csak 9 hetes vagyok de ez már a második hematóma.

Az első felszívódása után azt mondta az orvos minden mehet úgy, mint azelőtt. Nem tudtam, hogy pihenni kéne tovább.. Emeltem a két évest, bevásároltam, takarítottam. Biztos egy rossz emelés volt a gond.. vagy nem tudom:(

2019. dec. 18. 20:19
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
2 es vagyok, Őszinte leszek, nem gondolnám, hogy befolyásolja a pihenés, oké biztos lehet hozzá valami köze, meg az emelés mentesség de ők sem tudják pontosan mitől lesz ez a bevérzés, engem a dokim megdícsért, milyen ügyesen pihentem, párommal össze is néztünk, hogyha sejtené... sajnos önhibámon kívűl egy percet nem tudtam pihenni, dolgoztam ugyanúgy mindennap ( muszáj voltam, mert a vállalkozásomat vinni kellett) azonkívűl kb. eddigi életem legstresszesebb 3 hónapján vagyok túl, mindennapos stressz, idegbaj, rohanás, sírás stb.. Szóval én azon is meglepődtem, mikor a 8. Héten hallottam dobogni a szívét, mert sajnos biztos voltam abban, hogy ilyen megpróbáltatások mellett ( nem részletezném de tényleg nem volt sétagalopp) egyáltalán megmaradt a babánk. Szóval magadat ne hibáztasd emiatt, sok embertől hallottam, hogy visszatérő lehet a terhesség alatt.
2019. dec. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!