Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Barnázás, hematóma, volt...

Barnázás, hematóma, volt valakinek ilyen?

Figyelt kérdés
7 hetes terhes vagyok, ma kevés barnának nem is nevezhető,inkább sötétebb sárga folyás volt a wc papíron, talán egy csepp parányi rózsaszínnel. Azonnal orvoshoz mentem, a baba a hétfői uh-hoz képest nőtt de egy kis méretű hematómát látott. Megijesztett a doki, pihennem kell. 3. baba. Kérlek biztassatok pozitív sztorikkal, 3. baba. Tudom bármi lehet sajnos...
2019. júl. 18. 16:25
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Bocsánat az elírásokért.
2019. júl. 18. 16:26
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

7.héten semmi gáz nem volt. Aztán 1 het múlva egy nagyobb sötétbarna folyást láttam a wcben. Másnap görcsöltem, és barnás nyák távozott, pár perc mulva enyhe vérzés. Beijedtem, szóltam is a főnöknek, aki egyből haza engedett(már tudott a terhessegemről). Aznapra megszűnt a barnázás, feküdtem, pihentem. Másnap mentem dokihoz, aki egy akkora hematomát talált közvetlen a baba felett, mint maga a magzat az összes mindenével együtt, ami megindult. Pihenés tp, örüljek, ha megmarad szavakkal engedett el. 2 het múlva kontroll, hematoma még megvolt, nem nőtt, nem is csökkent, de még ne reménykedjek. Aztán eljött a 12 hetes uh, ahol még mindig megvolt a hematoma, ugyancsak nem nőtt, stagnált. 14.héten a doki halkan gratulált, de azért mondta, hogy ne éljem bele magam, kicsi még nagyon. Akkor mondott talán fiút, de nem mentünk bele, mert hát ugye bármi lehet. A 19heti uh után már hatarozottabban gratulált, mert akkor a hematoma már elhanyagolható volt a babához képest, de akkor már én nem mertem örülni, tudod még nem volt olyan korban, ha bármi történik, túlélje. A 30.hét után lélegeztem igazán fel, akkor már kezdtem beleélni magam, de a terhesség végéig tárgyilagosan kezeltem a terhességem tényét, nem mertem kötődni hozzá. Éreztem, rugdosott, de ennyi. 36.héten gbs pozitivitást adott a kenetvétel, akkor meg minden jelet figyeltem magamon, hogy időben beérjünk az antibio kúra miatt, amit kapnom kellett. Közben építkeztünk, költöztünk, családi drámák, szóval nem könnyített a helyzetemen a családom. Mégis 39+6ra született, magzatvízszivárgással kezdődött. Megszületett, és minden szuper a lehető legnyugisabb baba immár fél éve.

Nekem ez volt a második babám, többet nem is szeretnénk.

2019. júl. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Sajnálom, hogy ilyen nehéz volt megélni ezt az időszakot, gratulálok a babához! :)
2019. júl. 18. 17:06
 4/13 anonim ***** válasza:
Nehéz volt, és elötte azt hittem, hogy a naggyal volt az. Hát ott csak hangulatingadozás és kívánósság volt, de ez annál durvább volt. Szerencsére vége, és kívánom, hogy neked is így legyen.😊😊
2019. júl. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia kérdező.Én most vagyok a 16. hétben.3 év próbálkozás után jött össze a kisbaba.A 12.héten kezdtem barnásan pecsételni mire már kezdtem örülni a babának.A dokim nagyon jó,rögtön a kòrházba fektetett mondván úgysem tudnék úgy pihenni otthon. Épp akkor keztdtünk bele a házfelújításba,amikor pozit teszteltem.Hála az égnek 4 nap alatt elmúlt a barnázás és azóta sem tért vissza.Nem tudjuk mitől volt.Neked is kívánom,hogy minden rendben legyen,pihenj sokat,ez a legjobb amit most tehetsz.
2019. júl. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Gratulálok és köszönöm a választ Neked is!
2019. júl. 18. 20:36
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodj meg, ha tudod, hogy haematoma. Tehat amiatt van a barnázás. Nekem pont így volt a harmadikkal. Pár hétig feküdtem ( ugy-ahogy, inkább főleg csak addig, amíg tapasztaltam a barnázást, ez kb egy hét volt). A köv uh-n már nem volt sehol a haematoma.

7 hkm

2019. júl. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Oh köszönöm a választ, 2 hét múlva kell uh-ra mennem és kiderül!

Gratulálok!

2019. júl. 19. 06:04
 9/13 A kérdező kommentje:
Ti kaptatok utrot? Mennyit kell szedni egy nap?
2019. júl. 19. 13:29
 10/13 anonim ***** válasza:
Én kaptam, mert időközben kiderült, hogy kell is. Vérvétellel ellenőrizték. 1# voltam.
2019. júl. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!