Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tapasztalt kismamak, ez mi...

Tapasztalt kismamak, ez mi lehet, megvaltozott magzatmozgas?

Figyelt kérdés
Elso gyerekemet varom, szoval nincs osszehasonlitasi alapom. 35. Hetet toltom hetvegen. Olvastam, hogy ilyen tajt lesznek valtozasok, mert a gyereknek mar nincs annyi helye, de nem tudom eldonteni ez normalis-e. Szoval egyreszt furan beekeli magat a jobb bordaivem ala es olyan mintha az also bordamba betamaszkodna a valamijevel. Aztan van hogy megijedek, hogy jajj nem erzem mozogni es akkor nezem a hasam es latom, hogy hullamzik, de nem ertem miert nem erzem ilyenkor? Aztan persze van amikor kirugja a haz oldalat, de ma nagyon kinzos nap van. Feszitgeti magat. Nem faj de nagyon kellemetlen a bordamnal es nem tudtam vacsizni, mert hanyingerem van. Gondolom nyomhatja a gyomrom is. Ezek normalis dolgok szerintetek?

2019. dec. 19. 21:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen ez normális. Nincs már nagy helye nem tud annyira mozogni. Nekem vége fele magazat mozgást nézni kellett ami napi 10 volt. Ezt általaban délelőt letudta.
2019. dec. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hat a 10 ha nezem, oraban megvolt eddig hal isten. Kiveve ha alszik. De ma nagyon kinoz engem valamiert.
2019. dec. 19. 22:07
 3/4 A kérdező kommentje:
*barmelyik oraban
2019. dec. 19. 22:08
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet front miatt is érzékenyebbek. Vannak napok mikor aktivabbak illetve lustábbak. Ahogy nő egyre erősebbeket tud rúgni kellemetlen lehet már a mozgás érzése is.
2019. dec. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!