Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Így lehet még baba vagy...

Így lehet még baba vagy mondjak le róla?

Figyelt kérdés

Megállapították a terhességet 7mm petezsák, szikhólyag látható.

Majd pár nappal rá el kezdtem vérezni.

3orvos nézett 2különbözö géppel az egyik 8 a másik 9mm-es petezsákot látott (először nem is nagyon találták)de szikhólyag csak sejthető és brió árnyék nincs.

Jövőhéten mennem kell a korházba, de én addig megőrülök.

Ha valaki járt így vagy hasonlóan, lett végül embrió? Mire számíthatok?



2019. dec. 20. 11:43
 1/2 anonim ***** válasza:
78%
Ezt senki nem tudja neked megmondani. Sokan jártak már így, a te esetedre nézve egyik sem mérvadó. Vagy megmarad, vagy nem.
2019. dec. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én 5 hetesen kezdtem barnázni ekkor irány mentünk a kórházba. Ott semmi vérzésre utaló okot nem találtak, az embrió ekkor 4mm körül volt. Kövi hétre véreztem, ekkor már a saját dokimhoz mentem,ekkor volt már szívhang is :) napi 3 x 1 duphastont és nospa-t meg magneb6-ot írt fel. Utána nem múlt a vérzés visszamentem a kórházba ahol bunkó dokit fogtam ki nagyon...megvizsgált és kiderült hematoma okozza a vérzést már. Ekkor kezdtem el rutascorbint szedni és 1,5-2 hét alatt szép sima folyásom lett :) lehet neked is csak hematomád van, de meg kellene nézetned :)
2019. dec. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!