Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16 hetesen biztosan mondják a...

16 hetesen biztosan mondják a baba nemét?

Figyelt kérdés

Ma voltunk UH-n magán szonográfusnál. Annyira 100%-ra mondta hogy kislány, többször is, egyáltalán nem volt bizonytalan. Mutogatta a klitoriszt, dehat én laikus szemmel nem sok mindent tudtam kivenni.

Ha ilyen magabiztos, akkor ez már tuti, ugye? Sok olyat olvastam, hogy később már mást mondanak... Szeretném mostmár beleélni magam, hogy kislányunk lesz. :)



2019. dec. 11. 15:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%
Nem. Szüléskor momdjak 100% biztosra. Az unokatestveremnek a szülés elottinutolso ultrahang szerint is lánya volt, aztán megszületett a kisfia.
2019. dec. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 16 hetesen azt mondta az orvos hogy nehéz még biztosra megállapítani ezért nem is mond semmit inkább. 20 hetesen már látta a kukackát, ki is fényképezte nekünk hogy melyik rész az 😄

30 hetes ultrahangon is még fiút mondott.

2019. dec. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Hú első, azért ez nagyon durva. Nyilván hallottam már ilyet, de nem tudom hogy nézik akkor, hogy nem veszik észre.
2019. dec. 11. 16:17
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Tud úgy fordulni a baba, hogy ne lehessen megmondani. Nekem az első gyerkőc 34 hetesen is csak egy gyenge “talán lány” volt, mert mindig úgy helyezkedett, hogy lehetetlen volt megnézni. A második meg olyan terpesztett 18 hetesen, hogy mi is láttuk, hogy ő is lány. 😄
2019. dec. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
81%

Akkor biztos ha kint van

(én is ismerek olyat aki úgy ment a szülőszobába, hogy lánya lesz, aztán mégsem)

2019. dec. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Attol függ milyen a doki és hogy forul a baba.Nekunk 13 hetesen 99%-ra mondták,hogy kislány.18 hetesen a babamozin megerősítették,most h.már megszületett még mindig kislány.😁
2019. dec. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszi mindenki. Csak annyira magabiztos volt... ha én valamiben nem vagyok 100% biztos, akkor azt azért hozzáteszem. Tényleg ha megszületik lesz biztos, de azért én hiszek neki most.
2019. dec. 11. 17:28
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem végig fiút mondtak. Megvettük a kék babakocsit, kifestettük a babaszobát fiúsra, felfestettük a Máté nevet a falra. Dobtunk egy hátast mikor közölték, hogy gratulálunk kislány. Konkrétan neve sem volt a gyereknek, csak addigra sikerült kitalálni mire jöttünk haza a kórházból, annyira nem voltunk felkészülve, hogy kislány lesz.
2019. dec. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem megmondtak 12 hetesen. Azota ket masik orvos is megerositette, remelem nem lesz meglepi a szuloszoban :))
2019. dec. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg csak az 100%, ha megszületik. Mondjuk azért egy 4D-s UH is elég biztosat tud mutatni. De azt a 25. hét előtt nem érdemes megcsinálni.
2019. dec. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!