Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 25 hetes vagyok és már mindent...

25 hetes vagyok és már mindent meg vettem a babának miért mondják hogy még korán van? Raer meg vásárolni? Nektek mikor lett kész a baba szoba?

Figyelt kérdés
Nekünk már a szoba is kész. Babakocsit tegnap vettük meg. Ruhak is megvannak minden
2019. aug. 1. 12:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
70%
Mert tökre ráér. Én a 33.hét után kezdtem, és így is alig 1 hona0 alatt meglett minden. A kh csomagom is a 38.héten raktam össze.
2019. aug. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem azért lassabban volt. De pl babakocsi már a 20. hét előtt. Akkor találtam jó árban. De amúgy nekem is azzal jöttek H korai meg ilyenek. Mert H jajj ha történik valami. Majd ráérünk az utolsó hónapban. Hát én nem erre gondoltam. Igyekeztem apránként mindent beszerezni. 32 hetesen már a kórházi csomag is be volt pakolva.
2019. aug. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ráért volna, de már tökmindegy, nem? A szobával mi 36. hétre lettünk kész. Félidőig én csak nézegettem, tervezgettem, ha eldöntöttem, mit akarok, már csak egy kattintás volt megvenni, ami ráér a harmadik harmadban is. Mindenki úgy csinálja, ahogy akarja. Ha neked így volt jó, akkor ennyi, senkire nem tartozik.
2019. aug. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
83%

Én 37. hétig dolgoztam, utána vettem meg mindent, kb 2 nap alatt.

A szoba meg akkor lett teljesen kész, amikor a kórházban voltam (akkor kerültek be a bútorok)


Tudom, ez is kicentizés, meg szerencse, hogy 39+4-re szültem.

De ha előbb jön, akkor sincs világvége, meg lehet oldani mindent.

2019. aug. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
95%

Ha már most a házunkban élnénk, akkor biztos nekiállnék 20. hét körül rendezkedni.

Sajnos csak később tudunk beköltözni, 30. hét körül, így még kapkodós is lesz minden.. Nem csak a babaszobával és babaholmikkal lesz feladat, hanem alapból be kell rendezkedni.

Szóval én imádnám ha nekiállhatnék ezeknek, egyelőre így viszont csak a költözést tervezgetjük, meg a hitelt hozzá, meg az esküvőt ami kb a 26. hét körül lesz. Hamarabb jött, mint hittük, szóval kicsit be kell gyorsítanunk és gyakorlatilag minden összecsúszik. :)

2019. aug. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
25%

A ruhákat én is korainak tartom, mert még nem tudod mekkora lesz mikor megszületik, arról előtte lévő napokban kapsz egy becsült méretet :)


Egyébként mi sem vásárolunk előre, de inkább csak babonából. Sajnos nem egyszer volt már példa a családban arra, hogy 30. hét körül ment el baba :( Épp emiatt most az én terhességemnél is a teljes család beszélt le arról hogy előre megvegyek bármit is. 33 hetes vagyok és csak most kezdtem nézelődni hogy mi is kéne majd.

2019. aug. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
21 hetesen kezdtem apránként vásárolni. És milyen jól tettem. Mert a 30. Héttől már kórházban voltam, a 34. héten pedig szültem.
2019. aug. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 khniki ***** válasza:
91%

Valóban nem szokott az átlag ilyen korán elkészülni. De mi pl szinte mindent használtan vettünk, mindig akkor, amikor jó árban találtunk valamit. A babaöblöt pl. még a 12. hét előtt vettük, aztán szép apránként a többi dolgot. Mostanra már minden megvan, a kórházi csomag is összepakolva.

33 hkm

2019. aug. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
86%

Mi a 31.heten csináltunk meg mindent, akkor kivett a férjem is egy hét szabit és mindent megvettünk, összeraktuk a bútort stb. 32.hettol kezdtem el mosni a babásdolgokat és osszerakni a böröndöt.

Amúgy én is vettem ezt - azt mikor még lett a neme, megrendeltük a baba kocsit (ez is jól jött, mert végül több hetet csúszott a gyártás...)

Valamint tegnap volt az első ctg-m, ami hatareset lett és majdnem bent tartottak, akkor jöttem rá, hogy nem árt ha még van a táska.

35+4 hkm

2019. aug. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát én nagyon megszívtam volna, ha csak a 30. hét után kezdtem volna el vásárolni, a végén mar nagyon nehezen mozogtam.

Amúg meg ki ilyen bunkó barom, hogy ilyeneket mond egy terhes nőnek?!

2019. aug. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!