Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt lehet futopado...

Terhesség alatt lehet futopadon setalni? 25 hkm

Figyelt kérdés
2019. dec. 25. 11:23
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Miért ne lehetne? De inkább a szabadban sétálj!
2019. dec. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%
Miért ne lehetne? Csak ne felejtsd el a biztonsági kipszer feltenni. Futni is lehet amúgy, ha terhesség előtt is futottal.
2019. dec. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
A szabadban is lehet, sőt jobb a friss levegő miatt. Én túráztak a terhesség alatt ameddig bírtam.
2019. dec. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
3-as vagyok, túráztamot akartam írni. :)
2019. dec. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%

Én kint sétáltam a kutyával napi legalább 2 órát a szülés előtti napig.

Olyan terhességi szövődményem volt (nagyvéna összenyomódása és nyugtalan láb szindróma), amire ez amúgy is a legjobb kezelés volt.

2019. dec. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze lehet. Csak leesni nem tanácsos 🙂 en pl nem tudok kimenni sétálni, mert folyton pisilek, így esélyem nincs értelmes tavokat megtenni kint. Pláne elmenni egy szép helyre sétálni. Így nekem az ellipszis tréner maradt. Nyisd ki az ablakot hogy szivj egy kis friss levegőt.
2019. dec. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az ellipszis trenerrel en vigyaznek. Azert a seta mas mint a lepcsozo mozdulatok. En azt nem mernem. Inkabb seta a padon....
2019. dec. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én nordic walkingolok mióta terhes vagyok,mert futni nem szabad nekem. Heti kb 3*6 km-t megyek így, plusz amit még a kutyákkal reggel/este. Illetve járunk túrázni is még. Most lépek a 30. hétbe.
2019. dec. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
7-és nyilván egy lightos fokozaton ellipszisezek, nem tolom fel 10-esre. 🙂 amúgy terhesen bármit is csak lightosan javasolt.
2019. dec. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!