Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kisfiú nemzéséhez savasítani,...

Kisfiú nemzéséhez savasítani, vagy lúgosítani kell? Mindkettőt olvastam már oldalakon, melyik az igaz?

Figyelt kérdés
2020. jan. 1. 13:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%
Nem lehet se savasítani, se lúgosítani. Szerencsére. Mert halálos lenne. A gyerek neme se befolyásolható házi praktikákkal.
2020. jan. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
93%
Én szó szerint ugyan ezt írtam volna mint az egyes. Ilyen butaságon gondolkozni. Hihetetlen
2020. jan. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
62%

A vér ph értéke kb állandó. Nem tudod érdemben befolyásolni. Ha eltolódik valamelyik irányba, az súlyos anyagcsere zavar és nagyon szarul lennél tőle. Tessék itt egy videó, méregtelenítenek, lúgosítanak, elmagyarázzák és Norbit is meghívták, hogy makoghasson kicsit.


[link]

2020. jan. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
4%

Lúgosítani kell fiúhoz a hüvely ph-ját. Egyél vörös húsokat, halat, cukkinit, igyál l lúgos vizet (pl Peridot) és bevehetsz köptetőt is esetleg mert (semmi bajod nem lesz tőle mielőtt itt jönnek az okosok) az kedvező környezetet csinál a fiú spermáknak a hüvelyben. Illetve ovu napján legyetek együtt!

Nyilván nem lehet azért befolyásolni és semmi sem garantál sikert de próbálkozni lehet, az nem bűn.

2020. jan. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
75%
A hüvely/méhnyak hp kb a legfontosabb tényező, de az sem 100%os. Meg elég szűk intervallumokról beszélünk ezt házi praktikákkal nem fogod tudni hozni. Inkább arra gyúrj hogy egészséges legyen, ha meg csak a fiú az elfogadható akkor fogadjatok örökbe.
2020. jan. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Amikor nagyanyámnak, anyámnak és nekem is női problémáim vannak, higyjétek el, hogy megpróbálok mindent megtenni, hogy születendő gyermekem könnyebb életet éljen fiúként.


Köszönöm a vélaszokat!

2020. jan. 1. 13:43
 7/17 anonim ***** válasza:
93%
A férfin múlik. Ha x kromoszómát ad akkor lányotok lesz, ha y t, akkor fiatok, sima biosz...
2020. jan. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
85%
Ha ennyi eszed van, inkább ne is szaporodj.
2020. jan. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
85%

"Amikor nagyanyámnak, anyámnak és nekem is női problémáim vannak, higyjétek el, hogy megpróbálok mindent megtenni, hogy születendő gyermekem könnyebb életet éljen fiúként."


Ha örökletes betegség van a családban, akkor elöször genetikushoz kellene fordulni, hogy milyen lehetöségek vannak elkerülni a továbbörökítést.

Másrészt olyan módszer nincs, amivel garantáltan fiúval leszel terhes.

Arra,hogy feltélen fiút szülj, az egyetlen - nem legális, és nagyon erköldtelen, elítélendö mód -, hogy ha lánnyal vagy terhes, akkor azt elveteted.

Ha meg tényleg komolya a probléma, amit örökölhet a gyerek, akkor egy felelöségteljes nö/szülöpár NEM VÁLLAL gyereket!

2020. jan. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
8%

#7

Látom megmaradtál a sötét középkorban. Minden férfinak van x és y kromoszómát tartalmazó spermiumja azt hogy melyik ér célba azt a környezet ph értéke határozza meg tehát 100%-ban a nőn múlik.

2020. jan. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!