Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kisfiú nemzéséhez savasítani,...

Kisfiú nemzéséhez savasítani, vagy lúgosítani kell? Mindkettőt olvastam már oldalakon, melyik az igaz?

Figyelt kérdés
2020. jan. 1. 13:15
1 2
 11/17 Derwer ***** válasza:
56%

#7tel egyet értek.

#10 téved.


Vannak férfiak akiknek (szinte) csak X vagy épp csak Y kromoszómás spermium van. Nem ez az átlag, de vannak ilyenek. (ahol 3 egynemű gyermek összejött, ott elég sanszos ez)

2020. jan. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
80%
Azt sehogy, de ha jól emlékszem ovuláció előtt pár nappal nagyobb eséllyel lesz lány, mert a spermák tudnak várakozni és a lányok ebben jobbak, így kevesebb fiú marad, ovuláciokor nő az esély a fiúra. Amúgy ezt egy czeizel videóban láttam, keress rá.
2020. jan. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
5%

#11

Igen ez azoknál fordul elő akik komolyabb sugárzásnak voltak kitéve hosszabb távon, de olyan mértékű sugárzásnak ami ma senkit nem érhet normál esetbe . Az meg elég valószínűtlen hogy minden férfi akinek egynemű gyerekei születtek korábban atomkatasztrófák környékén tartózkodott volna. Meg ez már sokszor bizonyított tény hogy két egészséges embernél 100%-ban a nőn múlik.

2020. jan. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
93%
10, akkor az én hüvelyem pH-ja ilyen isvolt, meg olyan is, ha egy aktusból kétpetéjű ikreim lettek 😂😂😂
2020. jan. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Derwer ***** válasza:
87%

#12 jól írta, én is így tudom, bár ez is minimálisan befolyásolhatja a dolgokat.


#10 + #13 komment sajnos teljességgel téves, remélem senki se veszi figyelembe, a gyermek neme a férfin múlik. (ezért fél a feleségem is, mert az én családomban csak fiúk születtek és az elsőnk fiú lett nálunk, így harmatosak az esélyek egy lányra. :P)


Persze ezek mind-mind csak valószínűségek. A PH érték is befolyásolhat, mondjuk 1%ban, az időpont megválasztása mondjuk 10%ot, aztán a maradék 89% meg a pasi töltényein múlik. (a százalékok hasraütés szerűek)

2020. jan. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
72%

#13

😂😂😂😂😂😂😂

A bátyám csak lányokat tud "csinálni". Akkor ő is atomkatasztrofa közelében volt? 😮😮😮😮

Jesszusom......

Te akkor abban is hiszel ha kutya pózban csinálják a gyereket, akkor csakis lány lehet?

2020. jan. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
81%
Mivel az Y kromoszómás spermium kisebb, ezért gyorsabb is. Az X-es túlélőbb. Tehát ha van kész petesejt az aktus idején (ovuláció utáni első 24h vagy az orgazmus provokálja az ovulációt) akkor elvileg nagyobb az esély fiúra, de nem tudom, mennyire igaz vagy érdemi különbség ez.
2020. jan. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!