Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Erzett valaki ilyet terhesseg...

Erzett valaki ilyet terhesseg alatt?

Figyelt kérdés
15hetes vagyok tegnap kezdtem el erezni csak akkor ha pisilek. Ha elkezdek pisilni es ott akkor ugy elengedem ott az izmokat faj vagy kellemetlen ott a huvelyem alhasamnal es ez addig tart meg pisilek. Lehet hogy hulyeseget irok de mintha az izom fajna vagy nem tudom. Felfazva biztos nem vagyok nem is kell sokszor menni meg ket napja voltam vizeletvizsgalaton is. Olyan mint mikor tusszent az ember es belenyilal ott lennt ahhoz tudnam talan legjobban hasonlitani. Valaki erzett esetleg ilyet?
2020. jan. 6. 19:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Én 19 hetesen vagyok most így.

Teljesen fura érzésem van nekem, mintha nem lenne rendben valami alulról. Néha szúr, meg ha pisilek semmihez nem hasonlitható érzés. Talán mintha nyilalna.

Most megyek csütörtökön nőgyógyászhoz, szerintem én valami fertőzést is összeszedtem.

De emellett lehet, hogy csak a babám elkezdte rúgni a hugyhólyagom és azért. :/

2020. jan. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De miből gondolod, hogy fertőzes abbol hogy szur?
2020. jan. 6. 20:27
 3/6 anonim ***** válasza:
Valószínű nyúlnak a méhet tartó szalagok és azt érzed.
2020. jan. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyesmi van, csak nekem a húgycsövem vége, mintha nagyon enyhén görcsölne pisilés közben, vagy nem is tudom leírni, hogy milyen. Ez nekem szinte már a kimaradt mensitől megvan és mivel igazából nem okoz gondot, így nem foglalkozom vele, hacsak nem erősödik. Én úgy gondolom, hogy a megváltozott hormonszinttől lehet.


7+5 hetes kismama

2020. jan. 7. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem is volt/van hasonló néha. Mintha a vizeletsugár is kisebb lenne, de én ugy érzékelem, mintha valami inkább nyomná a hugyvezetéket, ami szerintem a baba lesz. bár én már 20. ban vagyok, de ezt érzem már nagyon régtől. Nyugi nincs baj :)
2020. jan. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia. Én 11 hetes vagyok és nekem is van hasonló. Olyan mintha nagyon tele lenne a hólyagom és hiába pisilek még akkor is érzem. Meg ilyen feszítő vagy nyilalló érzésem is van. De nem mindig csak néha jön elő.
2020. jan. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!