Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, akik terhesseg...

Kismamák, akik terhesseg alatt hazasodtatok, honnan volt ruhátok?

Figyelt kérdés
Valami rövid vagy hosszú nem kimondottan menyasszonyi ruhat szeretnék, de azért legyen fehér es az alkalomhoz illő. Köszi :)
2020. jan. 8. 12:12
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
Bonprix. Egy kismamának nem feltétlenül kell kismama ruha...
2020. jan. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
de már 7 hónapos leszek :D
2020. jan. 8. 12:22
 3/9 anonim ***** válasza:
42%
Nekem nem változott a ruhaméretem, szóval az 1-esnek adok igazat. Amúgy meg tele a net. Beírod fehér kismama alkalmi ruha, és rengeteg lehetőséget ki fog dobni.
2020. jan. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Attól, mert hét hónapos vagy, nem feltétlenül kell kimondott kismama ruha. Jobban is néz ki ha nem az.
2020. jan. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szalonból kölcsönöztem. Nagy a hasam mar de simam ramjott szinte az összes ruha.
2020. jan. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én vettem szép anyagot és megvarrattam varrónővel. Egyszerű szabású, hosszú fehér ruha volt. 8. hónapban voltam, nem találtam más megoldást, de így is nagyon jó volt. Olyan lett, amilyet szerettem volna, és nem is került sokba.
2020. jan. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

[link]


Ilyen típust nem fehérben terhesen és anélkül is hordtam

2020. jan. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia én is. Pont 7"honapos kismama voltam kölcsönöztem és egy olyan szép francia csipkés nagyszoknyas volt alig látszódott higy 7 hős kismama vagyok olyan volt a kialakulása egyreszes volt hogy a pocakom pont belefért. :) gratulálok sok boldogságot kívánok
2020. jan. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én 8 hónapos terhes voltam az esküvőn. Nem kismama ruhám volt, az anyósom vette nekem Szabadkán. Rövid, fehér, megfizethető, és elegáns. Eredetileg egy hagyományos kismama menyasszonyi ruhám lett volna csak épp nem jött rám már amikor kellett. 🤷‍♀️
2020. jan. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!