Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt akinek a 12. héten a...

Volt akinek a 12. héten a nagyon jó ultrahangos doki lányt mondott,15. héten az SZTK-s doki fiút? Mi lett végül?

Figyelt kérdés
Esetleg valakinek a lányt fiúnak nézték?

2020. jan. 11. 15:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Unokatesómèknak

De még a 18. Héten is fiút..

24. Héten lányt


Lány lett

2020. jan. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
12 hetes 4ds uh.n 80%-ban lányt mondtak. 13. Héten megjött a genetika onnan már tudtuk, h fiú mégiscsak.
2020. jan. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
12 héten majdnem biztos, hogy fiú.18.héten tuti fiú.Aztán bementem a kórházba, mert a 26 héten vérezgetni kezdtem.Kérdezte az orvos tudom e a nemét.Én meg mondtam neki fiú.Nézett rám csodálkozva, odahívta egy kollégáját is, hogy te mit gondolsz róla? Nézték vagy fél percig aztán közölték, lehet a főorvos azt mondta, hogy fiú de az a baba odabent, akit ők látnak tuti, hogy lány:D Nekik lett igazuk.:)
2020. jan. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ahogy a dokim fogalmazott 😂 nuniból még lehet kuki, de kukiból nuni kizárt.

12.hét még baromi korai, itt nagyon belehet még nézni pláne ha az uh gép régi a doki nem túl profi

2020. jan. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Országos hírű genetikai centrum, azt mondta nagyon kislanynak latja. 1 hét múlva megjött a genetikai teszt, fiú lesz. 😊
2020. jan. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem 13 hetesen lányt mondtak, 18.héten derült ki, hogy fiú.
2020. jan. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Cáfolnámhogy kukibol nem lesz nuni. De igen! 12 uh fiút mondtak utána a nodokim is majd 18 uh hát kár volt kék ruhát venni mert lány. Az is lett 😀
2020. jan. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!