Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért olyan nagy baj ha a...

Miért olyan nagy baj ha a harmadik gyerek is lány lesz?

Figyelt kérdés

Senkinek nem tetszik mikor elmondtam hogy lány. Először úgy mondták hogy fiú és annak nagyon örültek mikor megtudtak. A lánynak miért nem örülnek? Férjem is másabb mióta kiderült hogy lány lesz nem fiú.

Már 5 hónapos terhes vagyok,van meg 3 éves lányom és egy 5 éves.


2020. jan. 11. 23:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
21%
Bajnak nem baj. De az én mosolyom sem lenne őszinte először. Persze biztos belenyugodnék és szeretném őt is.
2020. jan. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
87%

Dehogy baj.

Az én mosolyom őszinte lenne, mert feltételezném, hogy egy nyugat-európai család rendelkezik azzal az ismerettel, hogy egy aktusból fiú és lány is foganhat, és ennek tudatában érezték úgy hogy szeretettel várnak még egy gyereket.

2020. jan. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
76%
Valamiért ez régi elvárás, hogy trónörökös fiú kell, aki továbbviszi a nevet. Mi kettőt tervezünk, a lányunk után most fiú lesz. Nekem teljesen mindegy volt, de a legtöbben azzal gratulálnak, hogy így a legjobb, kell egy fiú is. Mintha nélküle nem lenne teljes a család vagy többet tudna, mint egy lány. Nem értem, de nem is magyarázkodok senkinek.
2020. jan. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
83%
Apuka mosolya hiába őszintétlen, csak rajta múlt a dolog...
2020. jan. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
26%
Nagycsaládnál már valószínű, hogy mindkét nemből vannak gyerekek, semmi baj nincs azzal, hogy 3 lány van, de érthető hogy apuka nem akart egyszem férfiként női elnyomás alatt élni :) majd meg fogja szokni.
2020. jan. 12. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
29%
Ki tudja, lehet a negyedik fiú lesz!😉
2020. jan. 12. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
83%
Nálunk három fiú van, a picik ikrek. Folyamatosan megkapom idegenektől, hogy majd a negyedik lány lesz vagy, hogy nem baj, hogy mind fiú. Fel tudnék robbani olyankor. Mi pl. örültünk , amikor kiderült, hogy a picik is fiúk. Gyerekként úgy képzeltem, hogy lesz egy fiam, utána fiú ikreim utána pedig egy lányom. Most meg úgy, hogy szeretnénk pár év múlva egy negyedik gyereket! Nem fiút, nem lányt, hanem egy egészséges gyereket!
2020. jan. 12. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
84%

Két fiam van, én is megkapom, hogy majd a harmadik lány lesz. Hiába mondom, hogy nem lesz harmadik, csak legyintenek.


Valamiért ez az elvárás, hogy mindkettőből legyen. Hát nekem meg mindegy, milyen neműek, sőt, később meg is gondolhatják, az se érdekel, akkor is az én csodás gyerekeim.

2020. jan. 12. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
76%
1 gyerekünk van. Nem is szeretnénk többet. Már a terhességem alatt megkaptam többször is, hogy nem baj majd a következő lány lesz.🤦 Ilyenek az emberek
2020. jan. 12. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
64%
Mert ilyenek az emberek. Amikor kiderült, hogy kisfiút várunk, már volt aki azt mondta:de kár. Na nem baj, majd a következő lány lesz...
2020. jan. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!