Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Puffadás és fájó has. Valaki...

Puffadás és fájó has. Valaki járt hasonló cipőben? Mi használt rá?

Figyelt kérdés
10 hetes kismama vagyok, állandóan fel vagyok puffadva és ciki vagy sem de nem tudok pukizni így bent marad a levegő. Egyszerűen nem akar szabadulni és már annyira feszít, hogy fáj. Mi segíthetne, hogy végre megszabaduljak a szelektől?
2020. jan. 12. 16:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Espumisant szedtem én.
2020. jan. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Próbáld kerülni a puffasztó ételeket pl.bab. Egy-egy csésze édeskömény tea is hatásos lehet. Ha otthon vagy egy-két tornamozdulat is segíthet, ami könnyíthet rajtad.
2020. jan. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Így tudom gyógynövényes dolgokat terhesen nem lehet de az espumizan jó lehet !
2020. jan. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Espumisant szedek én is.
2020. jan. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
3#válaszoló: vannak olyan gyógynövények, amiket lehet terhesen is fogyasztani, persze mértékkel: pl. Hársfa, citromfű, kamilla, édeskömény.. Egy-egy csésze nem árt belőlük, sőt használ. Arra kell figyelni, h. ne erős teát főzzünk, hanem kevesebb teafűvel készítsük.
2020. jan. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!