Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhessegi diabetesem van....

Terhessegi diabetesem van. Tudnatok par jo receptet ajanlani?

Figyelt kérdés
2010. júl. 21. 20:00
 1/1 anonim ***** válasza:

Amikor nálam kiderült, hogy magas lett a cukorterhelésem eredménye, akkor el kellett mennem egy dietetikus tanácsadóhoz. Téged nem küldtek? Nagyon sok jó dolgot mondott és rengeteg receptet is kaptam tőle. De bevallom őszintén, hogy én teljesen nem tartom a diétát, értem ez alatt hogy nem főzök magamnak külön ebédet. Ugyanazt eszem amit a párom, csak jóval kevesebbet, ill tészta vagy krumpli helyett zöldségköretet eszem. Ha érdekelnek a receptek amiket kaptam akkor privátban írd meg az email címed és elküldöm neked skennelve a recepteket.

26h km

2010. júl. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!