Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit csináltok, hogy bírjátok ki?

Mit csináltok, hogy bírjátok ki?

Figyelt kérdés

12 és a 18 hetes UH közti időt.

Sajna engem nem enged dolgozni a dokim, így nem igazán tudom elfoglalni magam.

Ti mit csináltok? Meg fogok őrülni.


2010. júl. 21. 20:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Fözök, sütök,takarítok, sétálok, olvasok, úszni járok.

A tvben sajnos nincs semmi, sosem. :(

Mondjuk nekem van már két gyerköcöm is pluszban, 8éves és 22hós. :)

Az első terhességemet a 8. hónapig végig dolgoztam, a 2.nál veszélyeztetett voltam, sokat kellett pihennem az elején, de mindig volt mit csinálnom. Igaz a sütiktől a férjem 15kgot kapott fel a terhességem alatt. :)

2010. júl. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én most vagyok 15 hetes,engem is kíirt a doki napi 12-13 órát dolgoztam németcégnél, egyszerűen nem bírok otthon maradni.. de majd sétálgatok, nézek babaruhákat, megpróbálok kötni tanulni:-) de ennyi eddig a tervem már most félek mi lesz később.
2010. júl. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
huh, hát nekem is nehéz volt kivárni....de a 18 és 30 hetes UH között még több idő telik el....
2010. júl. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Az én férjem cukrász :-)) Így a sütit buktam. Ebbe a melegbe pedig a főzés gyötrelem.

Goblein-ezni próbálgatok, de nincs nagy türelmem hozzá. :-)

Elég bonyolult eset vagyok

2010. júl. 21. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!