Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináltok amikor már nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináltok amikor már nem bírjátok a magányt?

Figyelt kérdés

4 éve vagyok egyedül.Az első 3 évben semmilyen kapcsolatom nem volt, az életemet kellett helyre rázni. Most év elején kezdett megfogalmazódni bennem, hogy jó lenne együtt lenni valakivel, beszélgetni, hozzá bújni, szóval, úgy igazán tartozni valakihez.

Volt pár próbálkozásom, de mindig csalódás, kudarc lett a vége.

Tudom, minél jobban akarom, minél jobban rá görcsölök, annál inkább nem fog sikerülni.

De egyszerűen, már nem bírom tovább. A sírás fojtogat,semmi sem érdekel, akik fontosak nekem, őket bántom meg a legjobban.

Tudom, hogy a befelé forduláson csak én tudok változtatni...

De nyitott vagyok sok mindenre, szeretek beszélgetni, és ha valakivel megismerkedek, nem azt szajkózom, sugárzom, hogy mindig legyen velem.Tudok várni, ki tudom várni, hogy a dolgok kialakuljanak.

Akik rég óta vannak egyedül, azok hogy dolgozzák ezt fel? A "sok" sikertelen próbálkozást?

köszi a válaszokat.


2011. aug. 20. 09:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Üdv a klubban testvér.


Ismerős 1 nyomorult,magányos és monoton 1 érzés.

Én elkezdtem dolgozni,hogy ne ezen járjon folyamatosan az agyam.Bár nekem még soha sem volt senkim még 1 nyamvadt fiú,vagy lány beszélgető társam sem.De mikor vége a munkának ami sajna nagyon hamar bekövetkezik már rágom is magam,meglátok egy szerelmes párt és annyi,el megy az életkedvem.

Sajnos nem tudok segíteni,mert még nem tudom,hogy mihez fogok kezdeni a jövőben.

19F

2011. aug. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Sajnálom....

Ettől nem lettem okosabb, és nem vigasztal, hogy ezzel nem vagyok egyedül :(

De te még fiatal vagy, előtted az élet, lehetsz boldog, lesz feleséged, gyerekeid !

Én azért már kicsit túl vagyok mindenen.

Fel a fejjel, lesz ez még így se.

De akkor ha ezt tudom neked írni, miért vagyok én saját magam képtelen bármire is? ? ?

2011. aug. 20. 09:57
 3/15 anonim ***** válasza:
Orosz rulett.
2011. aug. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Rég nem jártam már ezen az oldalon, rég kérdeztem.

De látom itt semmi sem változott.

Az emberek, a hozzá állás, a válaszok minősége, pf.....

2011. aug. 20. 10:21
 5/15 anonim ***** válasza:
Egy kort talán írhattál volna.
2011. aug. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Mert ha tudod, hogy mennyi idős vagyok, akkor írsz normális választ... Igaz ? ? ?
2011. aug. 20. 12:58
 7/15 anonim ***** válasza:

"Akik rég óta vannak egyedül, azok hogy dolgozzák ezt fel?"


Ha fellehetne dolgozni, akkor nem lennénk már egyedül, ez paradoxon.

Fogalmam sincs mit csinálhatnánk, csak várni tudunk, hátha egyszer feltűnik az, akinek fel kell. :)

2011. aug. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Szomorkodni, befordulni, keresni viszont nem érdemes, mert sajnos akkor csak eltaszítod majd azt az egyet is, aki ért valamit az életedben.
2011. aug. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Udv a klubban!


Hat, en korabban jol elvoltam egyedul, de ez most bizonyos dolgok miatt megvaltozott. Keresgelek, probalkozom, fejlesztem onmagam, mast nemigen tudok tenni. Nem adom fel. Ferfikent nekem magamban kell tartani a problemakat es egyedul megoldani oket. Ezert aztan sokan egy vidam fickonak latnak kivulrol, pedig ha tudnak miket erzek neha... :D

2011. aug. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm az utóbb érkezett válaszokat.

Miért kell csak azért magadban tartani mindent mert férfi vagy?

Gondolom vannak haverok, barátok, akivel / akikkel meg lehet ezt beszélni.

Tudom, ha rá görcsölök, még annyira sem fog menni...

Rossz egyedül, nagyon rossz .

2011. aug. 20. 15:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!