Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki meddig dolgozott várandósan?

Ki meddig dolgozott várandósan?

Figyelt kérdés
A 28. hetet fogom kezdeni. A párommal sokat megy a harc azon, hogy már nem kellene bemennem dolgozni. De minden rendben velem és a babánkkal, és szeretek dolgozni. Szerinte pihennem kellene nehogy beinduljon hamarabb a szülés a sok utazgatás miatt, és hogy nem vagyok ágyban eleget. Minden nap alszom 8-9 órát, plusz alvás előtt már 2-3 órával ágyban vagyok. Előre úgy sem tudok betárazni alvásból..

2020. jan. 15. 20:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%

Csak és kizárólag a tested jelzéseit kövesd. Kipihent vagy, nem megterhelő a munka - sőt szereted -, nincs gond a terhességgel. Nyugodtan dolgozz, ameddig kényelmes.

Én egyébként szülés előtti napig dolgoztam (könyvelő vagyok), de a kolléganőm, aki ugyanazt csinálja, mint én és még a munkahelyre jutásunk és az életstílusunk is tök hasonló, 21. héten már nem jött. Neki arra volt szüksége, nekem nem. Mások vagyunk és ahhoz mérten kell viselkedni. :)

2020. jan. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
Első terhességnél 38.hét végéig. Minden rendben volt, jól éreztem magam, nem volt nehéz munka. Második terhességemnél 9 hetesen abbahagytam a munkát, mert sokat görcsöltem és ikrek voltak. Így is bevéreztem 14 hetesen, 26 hetesen pedig kórházba kerültem a szülésig. Te érzed, hogy nektek mi a jó.
2020. jan. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%
Irodai munkában 8 hónapig. Utána a saját "lustaságom" miatt kértem ki magam szülési szabadságra az utolsó 4 hétre. (40.hétre jött a baba, úgyhogy elég szabályosan ki lett számolva :D )
2020. jan. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%
Wlaő terhességemnél 29. hétig, anyagi okokból muszáj volt, én már hamarabb eljöttem volna. Szerencsére fizikailag nem volt gond, inkább szellemileg merített ki. A másodiknál 36 hetesen szinte elzavartak, hogy mostmár menjek haza, pihenjek, hangolódjak a babázásra. Irtó unalmas 1 hónap volt, ha rajtam múlik az íróasztal mögül megyek szülni. Fizikailag és szellemileg is jól bírtam. Irodai munka mindkétszer, de nem ugyan az a hely.
2020. jan. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%
A 8.hónapig dolgozta.. Akkor már nagyon kényelmetlen volt és a hasamtól nem tudtam rendesen dolgozni.
2020. jan. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%
26 hét ha jól emlékszem. Január 11.-én mentem utoljára, és április 4.-én szültem. Bírtam volna még fizikailag, csak mivel gyerekek közt dolgoztam féltem, hogy beleesek az influenzajárványba.
2020. jan. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
85%
Augusztus utolso munkanapjaig, es szeptember kozepen szultem.( home office vt)
2020. jan. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
83%
Gyógymasszőrként dolgoztam a 25.hétig.
2020. jan. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
65%
22.hétig dolgoztam tanító néniként, de jött az influenzás téli időszak és jobbnak láttam otthon maradni. Csúsztak az utak, vezettem, a párom sem szívesen engedett volna tovább maradni. Pedig nagyon szerettem.
2020. jan. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
51%
Az elsővel a 36. Hétig, a másodikkal a 38. Az elsőnél végigunatkoztam azt az egy hónapot a végén. Ezért döntöttem úgy, hogy a másodiknál tovább dolgozom. Az utolsó hét hétfőjén azt éreztem, hogy minden erőm elhagyott, eddig bírtam. Azt a hetet még végigcsináltam, aztán eljöttem. 39+6on szültem.
2020. jan. 15. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!