Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatti felfázás, mi...

Terhesség alatti felfázás, mi segíthet?

Figyelt kérdés
Múlt héten a vizelettenyésztésem eredménye húgyúti fertőzést mutatott, a nőgyógyász írt fel antibiotikumot (5 szemes) amit be is szedtem (hétfőn vettem be az utolsót).Azonban tegnap este óta úgy érzem, hogy nem biztos, hogy meggyógyúltam, megint van egy kis panaszom.Hétfőn megyek a házi orvoshoz, fogom neki jelezni, de addig is mit tudok tenni ami segíthet.Tőzegáfonya szirupot veszek be, c vitamin, kamilla tea, van esetleg még valami ami segithet?Köszönöm! 32 hkm

2020. jan. 17. 08:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Nálam is volt ilyen, elsőre nem írt fel semmit a doki, de azt mondta, hogy 5 liter!!! vizet igyak meg naponta. Egy nap alatt rendbehozott, vagy addig már kiszenvedtem magam :)
2020. jan. 17. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!