Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális ez? 16. Héten hányás...

Normális ez? 16. Héten hányás és fejfájás egész nap

Figyelt kérdés

Eddig semmi bajom nem volt, nem hánytam, nem émelyegtem meg sem éreztem a terhességet. Ma reggel brutális fejfájással ébredtem, ahogy felébredtem mentem is hányni a semmit - epét - ez 2 órán belül 6* történt meg, utána ettem egy kis háztartási kekszet de az is kijött később, délután megkívántam a levest, párom főzött nekem, ahogy letettem a kanalat már rohantam is kihányni. Így összesen 8* hánytam ma. Azóta nem hánytam kb. 2 órája, de nem is mertem se enni se inni. A fejfájás a hányással mérséklődött, mostmár csak tompa fáradtság van rajtam. Tegnap este nagyon sok mandarint megettem, mert nagyon kivantam. Összeszedtem valami vírust vagy esetleg a mandarin vagy mi miatt lehet ez?

Esetleg mit ehetnék vagy inkább ihatnék - az fontosabb lenne - ami. Bent maradna?

Köszönöm a válaszokat!


2020. jan. 18. 16:26
 1/9 anonim ***** válasza:

Igyál, mert így kiszáradsz. Hideg vizet, kortyonként.

Nekem akkor volt ilyen, amikor sokat ettem egyszerre. Alig ért le, már jött is vissza.

Kitartás!

2020. jan. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, igen azért innék inkább, mert félek a kiszáradástól, megpróbálkozok a vízzel, remélem bent marad. :( Remélem ez nem tart huzamosabb ideig, mert borzalmasan kimerít :(
2020. jan. 18. 16:37
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Pici kortyonként próbálj hideg kólát. Én öntöttem bele mindig egy kis vizet is. Csak akkor ittam kólát mikor már tényleg nem maradt meg bennem más. Kitartás.
2020. jan. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Igen, a pár korty hideg kóla nekem is szokott segíteni.

Vagy a hideg, citromos víz.

2020. jan. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a tanácsokat, kipróbálom, remélem nekem is segít :)
2020. jan. 18. 16:52
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem marad bent se a víz se a cola :( Epét hánytam megint, elvagyok keseredve, pedig már 5 órája nem hánytam :( Nem sueretnék kórházban kikötni :(
2020. jan. 18. 19:13
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha nem segít semmi, menj be a kórházba. Ha nincs is komolyabb gond, legalább egy infúziót fel tudnak kötni folyadékpótlásnak.
2020. jan. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Már épp azon voltunk, hogy bemegyünk a sürgősségire is, miután a háziorvosom is azt mondta azonnal menjünk be, de még tettem egy próbát a gyömbér teával és megszűnt a hányás, a közérzetem is jobb kett, enni is tudtam utána piritóst! :) Azóta hálistennek semmi nem jött ki :) Lehet gyomorrontás volt :( Nagyon köszönöm mindenkinek a tanácsokat!
2020. jan. 19. 11:35
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen, vírus is van! Házi orvossal konzultálj mindenképp!
2020. jan. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!