Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Honnan tudhatom, hogy nincs...

Honnan tudhatom, hogy nincs baj, ha hüvelyileg még nem néztek meg? 21 hkm

Figyelt kérdés
Ma töltöttem be a 21. hetet. Angliában vagyok kismama és hát hagyjuk is az itteni terhesgondozást... eddig csak uh-n néztek meg (hasi). Viszont most hogy már a félidőn is túl vagyok kicsit tartok a szextől, mi van ha van valami gond, de tünete nincs. Mindenképp lenne tünete ha pl veszélyeztetett lennék? Egyébként nincs panaszom, eddig minden oké, lekopogom.
2020. jan. 21. 14:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Nehez ugy,mert alattomos a mehszaj nyilas,tunet nelkul is tortenhet. Ha kesszuras szeru nyillalasokat erzel huvelyben,vagy sok vizes,nyakos folyasod lenne,akkor menj be ugyeletre. Egyik sem jelent jot. De az esetek tobbsegeben semmi gond nincs,es kinyilt mehszajjal is ki lehet huzni jo sokaig.
2020. jan. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%

Magyarországon sem néztek meg hüvelyileg

35+2 hkm vagyok

Első alkalommal is a 36. Heti kenetvételkor “piszkáltak meg”


Uh-on látszik, hogy zárt-e a méhszáj. Sőt, a magasága is mérhető


Felpuhulást nem lehet észlelni, de annak csak a végén van jelentősége, hogy elindult-e valami annak ellenére hogy nem nyílik

2020. jan. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia, ne felejsd el, hogy a midwife-od több, mint védőnő. Nem része a protokollnak, de megtudja vizsgálni a méhszájat. (akkor szokták, ha vérzés van, vagy fertőzés, meg persze szüléskor) amikor mész a legközelebbi időpontodra, kérd meg rá. Csak először add elő, hogy mennyire aggódsz emiatt.

Nekem is meg van a véleményem az itteni gondozásról, az , hogy nem bolygatnak, az pont nem feltétlenül nagy baj szerintem.Holnap megyek a 24. heti találkozóra, kiváncsi vagyok ki tudom-e csikarni a cukor terheléses vérvételt...

2020. jan. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Elso vagyok,huvelyi uh n latszik a mehnyak es belso mehszaj. Nekem igy derult ki a 26.heten hogy nyitva a belso mehszaj es a mehnyak is. 2,5cm -es tolcser kepzodessel.masnap korhazba fektettek. Tunet a 24. heten az eles nyillalas volt csak.
2020. jan. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne izgulj! Valami tünete lenne ha baj lenne. Figyeld ,hogy mozogjon a pici. Nézd a papírt mikor törölsz pisi után. Ha valami gyanús, akkor menj be ügyeletre, ha tényleg semmi semmi tüneted nincs akkor nyugi. Zöld! folyással nyomtam végig a terhességet, és azt is "semmi"-nek nevezte a dokim. Babám mozgott mint a gép, tehát nem volt baj. Engem is csak 8 hetesen néztek hüvelyin. Szexszel óvatosan! Inkább ritkán ,lassan csináljátok. Fürdés után, tisztán. Úgy nem lehet baj.
2020. jan. 22. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!