Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miert kell megcsinalni ha...

Miert kell megcsinalni ha minden lelet jó?

Figyelt kérdés

12. Ultrahang eredmenye

Nyaki redo 1.6 mm

Koponya szabályos kontúr és szerkezetű

Párhuzamos szerkezetű gerincoszlop

Ritmusos szivmukodes

Ép rekeszkontur

Gyomor és hólyagtelodes lathato

Hasfal zárt

Hosszú csoves csontok hiánytalanul abrazolodnak

Placemta hátsó falon

Crl: 50 mm fl: 6.1 mm

Orrcsont abrazolodik

Átlagos mennyiségű magzatviz

Ductus venous norm.aramlas

Tircuspidalis billentyű norm.aramlas


Az érvényben lévő szakmai protokoll szerint végzett vizsgálat soran jelenleg durva kóros eltérése utaló jel nem látszik.


Magánorvos hoz jarok s eléggé csúnyán nézett mikor mondtam h a kombinalt tesztet nem csináltattam meg. Minden leletem re rairja h down becslés javasolt. De nem értem a miertjet.


2020. jan. 22. 10:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%

Két tippem van.

1. Életkorod miatt. Nem írtad, hány éves vagy, 35 év felett szerintem javasolni szokták.

2. Mert anyagi érdeke fűződik hozzá. Akár mert ő csinálja, akár mert jutalékot kap az oda irányított új páciens után.

2020. jan. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

O magánorvos. S a. Kombinált tesztet a nőgyógyászati ambulancian csináljak.

26 éves vagyok. Második terhesség.

Magánrendelésre jarok hozzá. A 12.ultrahangot sztkban csinalta mégsem emlékezett ram. Legközelebbi magánrendelésen erre csak megvonta vállát.. Vereztem kétszer is. Azokra leletekre rá sem pillantott.

Gyors megultrahangozott megkerdezte mikor vizsgált odalent mondtam múlt alkalommal.erre elkerte a pénzt s kész. Mehettem.

2020. jan. 22. 11:01
 3/12 anonim ***** válasza:
23%

Azért mert nekem van olyan ismerősöm akinek meg a kombi is jó volt azt mégis Down-os babája született. Legalább ha a kombi nem hoz neked egy megnyugtatóan magas arányszámot tovább mehetsz. Ha neked tökmindegy mindenképp megtartod, akkor fölösleges.

De en nem sajnálnam azt a plusz 15 e Ft-ot egy vervetelre.

Nekem a kombi is jó lett egy későbbi uh lelet miatt mégis a prenat is megcsinaltattuk. Te dolgod igazából és tényleg felesleges ha mindenképp megtartanád a gyereket.

2020. jan. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%
A válaszod alapján viszont balra orvost.
2020. jan. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
89%
*válts
2020. jan. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
30%
En az orvos mellett allok, biztoa ami biztos, nem sajnalnek par ezret a gyerekemre. En 150 ezer forintos tesztet csinaltattam 25 eves vagyok, mert elso a baba, es meg igy is barmi lehet mert az elet kiszamithatatlan. Nem ertem mi faj egy 30 ezres teszten... Aki bevallalja a masodik gyereket gondolni valo hogy van 30 ezer forintja. Nem leblamalni akarlak, csak ez engem picit felhaborit elnezest.
2020. jan. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
50%
*vagy 15 ezer,mindegy, ertitek.
2020. jan. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
82%
Mert az orvosnak védenie kell magát. Ha jó az eredményed, nem javasol más vizsgálatot, te meg szülsz egy Down kóros gyereket, akkor kit fogsz beperelni? Őt. És ha nincs leírva, hogy kockázatbecslés javasolt, akkor mit fogsz mondani a bíróságon? Azt, hogy neked nem mondta senki, hogy kellene. Azzal, hogy leírja a leletre, hogy javasolt, bevédi magát. Ugyanis az UH nem 100%-os, de ezt gondolom tudod.
2020. jan. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
21%
Nem tetszik a valasz es lepontoz... :D SZÁNALOM VAGY!
2020. jan. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
En nem pontoztalak le.
2020. jan. 22. 12:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!