Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dec 15én volt meg utoljára....

Dec 15én volt meg utoljára. Ami azt jelenti hogy 5+4hetes vagyok de elkezdtem vérezni 2 napig és elmentem a dokihoz ő pedig azt mondta hogy 2-3 hetes terhesség 🤐🤐 azt hogy?

Figyelt kérdés
Hol ebben a logika??? És a vérzésre azt mondta hogy normális ilyen korai terhességnél😐🤔🤔🤐🤐🤐🤐 Ja és 4 teszt pozitiv volt az meg lehet hogy hibás teszt. És Jövő hónapba hivott vissza😣😣😐😐😐😐 normális ez az orvos? Honnan jött neki 2-3 hetes terhesség????

2020. jan. 23. 13:38
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Olyan nincs h 2 hetes terhesseg. Ket hetes a fogantataskor vagy. Mire kesik, mar 4 hetes vagy. Es a terhesseg semelyik idoszakaban nem normalis a verzes. Dokicsere.
2020. jan. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Cserelj dokit
2020. jan. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
És konkrétan mit látott? Látott e bármit az uh-val.
2020. jan. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem látott semmit hüvelyi uh
2020. jan. 23. 13:56
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Menj el egy másik orvoshoz!

Még mindig vérzel?

2020. jan. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Egy picit
2020. jan. 23. 14:03
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem látott semmit, akkor az is lehet ,hogy elment a baba vagy kémiai terhességed volt.Ne érts félre, de 5+4-en elvileg valamit azért már látni kellett volna.Megvastagodott nyálkahártya,vagy legalább egy petezsákot.Keresnék másik orvost, mert aki orvos létére 2-3 hetes terhességről beszél az biztos nem a legjobb.De magához a terhességhez már nem fűznék reményeket, mert elvileg napokig véreztél(gondolom te voltál aki tegnap vagy tegnap előtt tett ki kérdést)és görcsöltél is.
2020. jan. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is dec 15-én volt meg utoljára. Ma voltam ügyeleten, mert elkezdtem vérezni, de szerencsére elvileg nincs gond. 3,2mm az embryo, volt szívhangja és kaptam progeszteront. Szerintem is menj másik dokihoz!
2020. jan. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!