Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 22 éves vagyok babát szeretnén...

22 éves vagyok babát szeretnénk a párommal dolgoztam és át fáztam 9napja késik a menzeszem tisztába vagyok vele hogy lehet hogy nem lessz egészséges a baba ti voltatok már így hogy át voltatok fázva és kiderült hogy babátok lessz?

Figyelt kérdés

#Csokiscsík
2020. jan. 23. 19:58
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Miért kell mindenbe bele kötni? Nem értem nekem így jó nem vagyok magyar Szlovák vagyok örülök hogy ennyit is tudok magyarul nekem a szlovák az anya nyelvem nem kell mindenbe bele kötni abba sem hogy mikor szeretnék gyereket ez az én életem
2020. jan. 23. 21:53
 12/22 anonim ***** válasza:
0%

# 10


Nem a kötőszavak összességét idéztem hanem azt, hogy "És".

Te le tudnád írni azt a szabályt, hogy "És"-sel kezdünk mondatot?

Köszönöm!

2020. jan. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
41%

Hagyjàtok màr bèkèn az iskolàval, meg helyesíràssal, legalàbb valahol megkèrdezi mert èrdekli, manapsàg màr ez is jobb minthogy valahova kiraknà.

Az, meg hogy szlovàk, ès nem a magyart hasznàlja, adhat okot a nehèzsègekre, èn règòta svàjcban èlek, ès bizony magyar lètemre nèha nehezen talàlom a szavakqt ha otthonra valamièrt hivatalos ügyben kell telefonàlni, ùgyhogy erről meg ennyit.

Egyèbkènt ettől nem lesz bajod, igyàl teàt, maradj melegen, takarò alatt..

2020. jan. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
84%

"Nem a kötőszavak összességét idéztem hanem azt, hogy "És".


Te le tudnád írni azt a szabályt, hogy "És"-sel kezdünk mondatot?


Köszönöm!"


Pl.: Jókai Mór: És mégis mozog a Föld.

2020. jan. 24. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
97%
Teszteltél már? Nem biztos, hogy terhes vagy. Lehet, hogy csak a felfázás miatt késik. Ha pedig terhes vagy és úgy fáztál fel, akkor se aggódj. Takarózz be és igyál sok meleg teát.
2020. jan. 24. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
39%

Hogy itt mennyi határon túli van, aki nem tud írni😂

22 évesen nem gyereken kellene gondolkodni, hanem azon hogy legyen legalább egy érettségid.

2020. jan. 24. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
38%

Szerintem abszolút nem határon túli, csak menti magát. Mutasd az írásod, megmondom ki vagy!

Ő megmutatta, magával a kérdésével is, hát még az írás. Erről ennyit.

Még csak nem is az írástudatlanság a legnagyobb baj, hanem az, hogy felteszi ezt az ostoba kérdést, ennyi ésszel fog gyereket nevelni. Ez az igazán szomorú.

2020. jan. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat a buta kommentekre nincs szükségem én be vallom nem vagyok tökéletes a magyar helyes írásban nem tehetek róla szlovák iskolába jártam és el is végeztem tovább tanulok az a szomorú hogy mindenbe bele tudnak kötni már az elején le írtam hogy szlovák az anya nyelvem de akkor még egyszer idézem"SZLOVÁK VAGYOK"ezért megy nehezen a magyar! Nem tanultam Magyart az iskolában erről sem tehetek az meg már legyen az én gondom mikor szeretnék babát nem vagyok már 12éves ha szülnek szerintem meg van a korom mások 13évesen szülnek én 22 Vagyok és szeretnénk babát a párommal mert úgy érezzük hogy készen állunk rá és mielőtt írná valaki be van biztosítva minden ha kis mama leszek.
2020. jan. 24. 12:55
 19/22 anonim ***** válasza:
85%

"Te le tudnád írni azt a szabályt, hogy "És"-sel kezdünk mondatot?"


Be is baxna, ha le lenne írva benne minden szó, amivel lehet mondatot kezdeni.

2020. jan. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
69%
Csak a normális ész nincs bebiztosítva. Szuper!
2020. jan. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!