Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 22 éves vagyok babát szeretnén...

22 éves vagyok babát szeretnénk a párommal dolgoztam és át fáztam 9napja késik a menzeszem tisztába vagyok vele hogy lehet hogy nem lessz egészséges a baba ti voltatok már így hogy át voltatok fázva és kiderült hogy babátok lessz?

Figyelt kérdés

#Csokiscsík
2020. jan. 23. 19:58
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
86%
Tettél fel kérdést, vállald a véleményt! Nem is teszteltél, azt hiszed, hogy ha terhes is vagy, majd baja lesz a gyereknek,mert te fáztál, hát komolyan, mit vársz? Hogy megsimogassa valaki a buksidat, hogy nem baj, ha buta vagy, egy gyereket elég csak szeretni? Rossz helyen jársz.
2020. jan. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
73%

Négy évente talán hogy iszom egy kevés alkoholt, jó régóta próbálkoztunk a babával, erre pont akkor derült ki hogy sikerült végre amikor eléggé durván berugtam. Érdekes hogy nem iszom és pont akkor sikerült még be rúgni is.... Én is aggódtam eléggé.

Minden rendben, mindneki egészséges :)

Nem hiszem hogy nálad egy át fazas miatt bármi baj lenne pláne ha ilyen korai a terhesség.

2020. jan. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!