Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek normális ez így?...

Szerintetek normális ez így? 10 hetes terhes vagyok. Volt valaki más is így?

Figyelt kérdés
Szóval, 10 hetes terhes vagyok, az elejétől kezdve nem volt hányingerem, kb semmi tünetem. 9. héten kezdett el fájni a mellem , de az sem vészesen és nem állandóan. Nagy ritkán van hányingerem, az is kb egy hete fordul elő. Egyszer sem hánytam, nem voltam rosszul, nincs szagundorom, nem vagyok kívánós. Annyi, hogy a hasamban érzek feszülést, nyilal szúrkál néha ide oda.

2020. jan. 26. 20:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem semmi tünetem nem volt. ha nem nőtt volna a hasam,és nem tudtam volna, hogy terhes vagyok, akkor nem is mondtam volna, hogy babát várok.

Nem mindig vannak tünetek.

2020. jan. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne lenne az. Megkérdezhetném bunkón -azoknak a nevében akik egész nap hánynak, és minden bajuk van- hogy szándékos provokáció e a kérdés. 😅

De nem.

Örülj, hogy semmi bajod. Nekem a 20.héttől jöttek a gyomor égések meg társai. Szóval nem vagy elkésve. Élvezd a szép tünetmentes napokat! Boldog babavárást! 🥰

2020. jan. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az első terhességemnél azon kívül, hogy nőtt a hasam más tünetem nem volt. A másodikkal meg 35hétig minden áldott nap hánytam. Teljesen normális ez is az is.
2020. jan. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
18. Hétben vagyunk, se szagundorom, se émelygés, se hányás, szóval semmilyen terhes tünetem nincs. Egyszer hánytam,vagyis az egy egész nap volt, de, mint kiderült KFC-s gyomorrontás :D Azóta a közelébe se megyek. A dokim azt mondta, örüljek neki, hogy ilyen szerencsés vagyok, hogy semmi bajom. A férjem a minap meg is jegyezte, hogy ő azt hittel elviselhetetlen, hisztis és érzékeny leszek, de semmit nem változtam a terhesség előtti énemhez képest. Szóval teljesen normális :)
2020. jan. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Megnyugtattok kicsit, mindenhol azt olvasom, hogy ki mennyire rosszul volt/van, mennyi tünete van már a legelejégől, de akkor ez nem törvényszerű.
2020. jan. 26. 22:53
 6/8 anonim ***** válasza:
Nyilván az ír, akinek van mit 😉
2020. jan. 27. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nővérem pont ugyanígy babásodik. 18.héten és nagyjából 0 tünete van már az elejétől. Épp ezért néha el sem hiszi g várandós, pedig az és babuci is jól van. :-)

Örülj neki, ha jól vagy!

2020. jan. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Első terhességemnél mintha nem is lettem volna kismama spontán a pocokom nőt és ennyi. Most 12. Hetes kismama vagyok újra semmi de semmi tüneteim sincsennek :)
2020. jan. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!