Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tennétek ilyen helyzetbe?

Mit tennétek ilyen helyzetbe?

Figyelt kérdés
Nővérem lehet terhes de munkahelyén volt egy fiúval de fiú csak szexet akkar . És most késik neki de minden áron meg akarja tartani ha az lenne . Se apa se lakás . Én mint anya tudom hogy nehéz lesz neki egyedül de ő azt mondja erre vágyót mindig is mert akkor lesz vele valaki mindig . De ez önzőség mert albérlet plusz megélhetés egyedül nehéz .Harmadik gyerekemet váróm de sose vállalnám apa nélkül .
2020. jan. 27. 09:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
59%
Bízd rá a tieid egy napra, reggeltől estig, majd megjon az esze tőle
2020. jan. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
Ha még nem is biztos a terhesség, kár ilyenekkel foglalkozni.
2020. jan. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
64%
Sosem terelgetném egyik testvéremet sem affelé, hogy ölje meg a gyermekét, pont azért, mert nekem vannak és tudom, mekkora boldogság a létezésük. Viszont ilyen helyzetben segítenék, amiben csak tudnék, ruhával, pénzzel, lakhatással is.
2020. jan. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
63%
Én is inkább segítenék neki, ha úgy dönt, hogy megtartja, de semmi esetre sem próbálnám rávenni, hogy vetesse el. Ennél még az örökbeadás is jobb. Én is anya vagyok, nem tudnék és nem is akarnék senkit olyanra rábeszélni, hogy vetessen el egy gyereket.
2020. jan. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
60%
Bátorítanám, hogy úgyis otthon leszek, segítek neki amiben tudok, egy plusz gyerek fel sem tűnik. Ő pedig tud dolgozni.
2020. jan. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
89%
Semmit. A legszemélyesebb maganugye, hogy terhesség eseten abortuszt akar vagy megtartja a gyereket. Közöd nincs hozza.
2020. jan. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Harmadik gyerekemmel vagyok várandós lakással hogy segitsem ? Pénzbe se nagyon tudom örülök ha mi ki jövünk albérletbe élünk és tervezük külföldre utazást .Igen ha normális lenne mondanám hogy jöjjön velünk de ő mindenbe bele szólna . Mivel férjemet nem kedveli . Volt rá példa hogy miatta váltunk el majdnem mert annyira belém beszélte hogy ő rossz stb .
2020. jan. 27. 11:01
 8/11 anonim ***** válasza:
63%
Nővéred, jah persze...
2020. jan. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 4 van, de ha bajban lenne bármelyik testvérem, akkor elővenném a felfújhatós matracot... Ha terhes lenne, magamnak, ha egyéb, akkor neki.
2020. jan. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
84%
Én elvetetném a helyében. Ha az a kérdés, hogy te mit tegyél, arra az a válaszom, hogy semmit, nagylány a nővéred, el tudja dönteni mit akar.
2020. jan. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!