Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miben hoztátok haza a babátoka...

Miben hoztátok haza a babátokat a kórházból?

Figyelt kérdés
Úgy értem, vadiúj vagy használt ruha, hófehér vagy színes?
2010. júl. 22. 17:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

fehér h. újjú body

fehér alapon kék vonatos ujjatlan rugi

fehér kocsikabát

kék pöttyös sapka

takaró

hordozó


kislány de majdnem végig fiút mondtak ... ezért kék.

a következő babát is ebben hozzuk majd haza aztán elteszem a rugit emlékbe.


okt. 17-én jöttünk haza fújt a szél....

2010. júl. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Használt, sárga rugdalózóba.

Kislány amúgy :)

2010. júl. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Bocs hogy belekotyogok.

Kedves Carmen!


Hogy lehet vegig fiut mondtak es megis kislany lett?

2010. júl. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
69%

32. hétig nem látták egyértemüen hogy lány mert mindig elfordult aztán 37. héten befeküdtem a debr.klinikára mert nagy volt a baba veseürege és ellenőrizték naponta akkor szülés elött két héttel a 38. héten is megkérdezte a doktornő hogy biztos hogy kislány lesz a baba ? anyuka mert ez a betegség 98%-ban fiúknál fordul elő ...


aztán már nem mondták meg mert megint elfordult és végülis lányunk lett de mivel sejthető volt hogy be kell feküdnöm a 30. hétig megvettünk mindent csak sárgába, zöldbe meg kékbe addig egy db. rózsaszinje nem volt!!!



Hát igy...

2010. júl. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Fehér rugi+kissapka

Augusztusban szültem 34fok volt mikor mentünk haza:)

2010. júl. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Fehér autós mintás hosszúujjú body

Sárga plüss rugdalózó

Vékonyabb fehér sapi


Mindegyiket újonnan vettük. Senki nem volt a környezetünkben babája akkor és akkor még nem ismertem a vaterát meg a teszveszt és turiról sem tudtam a közelben (a terhesség végén költöztünk el). Kisfiam van.

2010. júl. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ápr. elején, hűvös, szeles időben (nem idén): halványsárga body, hozzávaló rugdalózóval és kis kardigánnal (ez mind új volt), plusz anyósom által (bontott fonalból, így ez az egy nem tekinthető újnak) kötött tündéri, homokszínű kapucnis zsákban.
2010. júl. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
December, nem tudtuk, hogy fiú vagy lány, ezért fehér body, fehér rugi, fehér vastag naci, fehér kardigán, sárga sapka, világoskék overáll.
2010. júl. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Új színes rugi és body, nyár volt, meleg. A másodikat lehet nem fogjuk megtudni, hogy fiú-e vagy lány, fehér rugit és overállt készülök majd venni.
2010. júl. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!