Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mózesben vagy bébi hordóban...

Mózesben vagy bébi hordóban viszitek haza a babátokat a kórházból?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 15. 12:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Bébi hordóban
2009. ápr. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Én hordozóba mert az autoba biztonságosan kilehet kötni.

37 hetes kismama

2009. ápr. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
NOrmál mózest tilos autóba rakni. Van fektető autósmózes, kisebb vagyon, de ha sokat fogtok utazni, érdemes beruházni.
2009. ápr. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
ha autóval viszed mindenképp autóba köthető bébihordóban vidd. egyrészt mert az a szabályos, másrészt egy mózesből simán kirepül a gyerek ha gáz van..
2009. ápr. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Hordozót vettünk,de mindenki azt mondja,hogy ebbe egy újszülöttnek egyáltalán nem lesz kényelmes!
2009. ápr. 15. 13:09
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

szia!


Mi is hordozóban visszük, valóban hosszútávon nem jó a babának a hordozó, de másfél órát lehet benne az első két hónapban baj nélkül.

2 hónapos koráig ugysem viszi az ember több ideig autóban!Ezért én nem vettem mózest, meg nem is olyan biztonságos mint az autós hordozó, van olyan kórház ahol csak úgy adják ki a babát ha abban viszed haza.

2009. ápr. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
5%

Mózeskosárban!

A hordozót elvileg a baba hat hetes koráig nem szabad használni,mert komoly gerinc és hát problémákat okoz a korai használat!!

2009. ápr. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem felelőtlenség, de persze ez mindenkinek a magánügye. Egy koccanás, erősebb fékezés hidd el nagyobb gerincproblémákat okoz. Ja és a rendőr is megbüntet ezért! Semmi baja nem lesz a babának, másfél órát ülhet benne. Addig meg csak hazaértek.
2009. ápr. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
93%
Mi is hordozóban fogjuk haza hozni, szerintem a mózes már "nem divat". Nem is vettünk, valahogy nekem nem jön be.
2009. ápr. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
6%
Mózeskosárban visszük haza,bár van bébi hordónk is,de én sem szeretném a gerincét idő nap előtt tönkre tenni,bár tudom hogy nem azon az egy alkalmon múlik,de mi sem készülünk vele autókázni az első 3-4 hónapban,így a bébihordozótól egy darabig megkíméljük.
2009. ápr. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!