Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ikreknél otthoni magzati...

Ikreknél otthoni magzati szívhangfigyelövel hány hetes kortól lehet elkülöníteni a két szívhangot?

Figyelt kérdés
11 hetes vagyok, 10 hetesen voltam uh-n, akkor mindkét baba egyforma, jó méretü volt, viszont egyiknek a petezsákja csúcsos volt, nem kerek, így azt mondta az orvos, hogy ez a baba még bizonytalan, hogy marad-e. Hétfön és ma próbáltam hallgatni öket, egy szívhangot tisztán és jól hallok, de mintha a másikat nem találnám. :( Vagy csak túl közel vannak egymáshoz? Ikresek esetleg ha olvassák és használtak otthon ilyet, megtalálták-e és ha igen, mikor a két szívhangot?
2020. jan. 29. 10:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
14 hetesen próbáltam először, mert akkor vettem, és teljesen jól el tudtam különíteni a 2 szívhangot már.
2020. jan. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem már 9hetesen meg volt.

Kb 13 hetesen hallottam mindkettőt.

Addig mindig csak az egyiküket találtam meg.

Szóval ebből ne vonj le rossz következtetést.

Szorítok nektek!

2020. jan. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szorítok, hogy mindkét baba rendben legyen. Szerintem 11 hetesen nehéz megtalálni még mindkét szívhangot külön egyértelműen. Én egy magzatot hordtam mindhárom terhességemben, de mire az otthoni hallgatóval jól és biztosan hallottam őket, szerintem 14-15 hét volt.
2020. jan. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy írtatok! Ma elmentem uh-ra és mindkét baba rendben van! :) Az orvosom is azt mondta, hogy az otthonival csak néhány héttel később fogom tudni majd elkülöníteni a két szívhangot, kb. 14-16 hetesen.
2020. jan. 30. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!