Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » El lehet félidőben vetélni az...

El lehet félidőben vetélni az idegességtől?

Figyelt kérdés
Nem is akarok neveket mondani, egy magyar állapotos celeb nyilatkozta, hogy bántják őt a médiában, de mi van ha úgy felhúzza magát hogy elvetél. Ezen gondolkodtam el, hogy lehetséges e, nekem ez kicsit olyan ön sajnáltatásnak hangzik, aki mindent arra fog hogy ő várandós
2020. jan. 30. 18:48
 1/7 anonim ***** válasza:
93%

Ha egyébként minden rendben van a terhesség alatt akkor nem. Ennyitol nem. Hány olyan eset van, hogy apa meghal míg anya várandós? Vagy más közeli csaladtag? Ők sem vetelnek el.


Ez csak önsajnáltatás Edina részéről, mert mást nem tud felmutatni hogy cáfolja Tibi atya allitasat. Ami amúgy igaz. Ha tényeket nem tud felmutatni, jön az érzelmi zsarolás

2020. jan. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az első jó példákat ír. Nekem még az jutott eszembe hogy tudod hány valóban problémás terhesség van ahol minden uh után sírva távozik a kismama, mert komoly bajok vannak a babával? Az sem kis idegesség ám, és nem jellemző a vetélés.
2020. jan. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez így menne, már kihalt volna az emberiség.

Mire ideges? Beszóltak neki a neten? Hűha... Minden kismamának beszólnak, durvábbakat is. Szívből kívánom, hogy ennél nagyobb stressz soha ne érje az életben!

2020. jan. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szerintem is furcsa rögtön valakinek a szemére vetni, hogy ettől ő el is vételhet, mert ha így lenne, senki sem merne hozzászólni egy kismamához
2020. jan. 30. 21:00
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt vetélésem pont félidőben; de(!) köze nem volt az idegeskedéshez.

Viszont amikor kiderült, hogy nagy baj van, és még próbáltak segíteni, akkor kaptam nyugtatókat is mondván, hogy a helyzetünkön nagyban rontana az idegeskedés, a stresszhormonok.


De egy egészséges terhességnél szerintem ennyi nem okozhat gondot.

2020. jan. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg egy közszereplőnek tűrni kellene azt is, ha negatív kritika éri. De ez a nő nagyon gáz, rögtön besértődik, mint egy óvodás.

Egyébként kérdésedre válaszolva, nem lehet szerintem ennyitől elvetélni. Engem félidősen elhagyott és kitett az utcára az apuka, nem keveset remegtem az idegtől, sokkal nagyobb gondjaim voltak, mint ennek a "celebnek", vagy micsodának, mégis egészséges gyerekem született időre.

2020. jan. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ennyitől szerintem se lehet elvetélni. De. Velem is nagyon sok rossz történt. Közeli családtag halála után hetekig lebegett édesapám élet halál között olyan súlyos balesetet szenvedett, munkahelyi , párkapcsolati gondok is voltak. Vigyáztam magamra ahogy tudtam, de elkezdett kinyílni a méhszájam. Sokat görcsöltem. Nem azt mondom hogy feltétlen csak emiatt,alkati dolog is lehet, de elképzelhető sajnos, hogy volt köze hozzá.
2020. jan. 31. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!