Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baba lehet a hatterben?

Baba lehet a hatterben?

Figyelt kérdés

Nem mindig neha neha reggelente hanyinger, de ha nincs reggel akkor delutan biztos, tegnap is egesz este hanyinger es eros fejfajas, etvagyam van de mihanst az etelhez erek vagy eszek belőle hányingerem lesz, a dohányzás se esik mar neha annyira jol, neha a hasam feszül levegő vételnel...

Nem vedekeztunk es kb januar 18 voltunk együtt es mar 2napja tapasztalom ezeket a tüneteket.. A menstruáció meg jott, görcsök azok vannak..

Tegnap sokszor kellet pisilnem

Ma viszont annyira nem, tegnap majdnem 30-40 percenként.. Valaki hozzáérto anyukák???



2020. febr. 1. 17:37
 1/8 anonim válasza:
65%
Én fiatal vagyok, de fejfájás és hányinger nekem is mindig nap van a stressz miatt, egy teszt jól jöhet
2020. febr. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Stresszesnek nem mondanám a napjaim mert egy nyugodt embernek tudom magam, csak azert érdekell hogy van e baba a hatterben mert nagyon örülnék neki
2020. febr. 1. 17:57
 3/8 anonim ***** válasza:

Menstruálsz, tehát valószínűleg nem vagy terhes! A hányingert 2-3 hét múlva tapasztalnád, migrénes fejfájás okoz hányingert, hasfeszülés egyáltalán nem aktuális.

Jövő héten vegyél tesztet, de csalódást fog okozni..

2020. febr. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Dohányzás? 🤨🙄😣
2020. febr. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen dohányzás mert nem vagyok benne biztos..
2020. febr. 1. 22:40
 6/8 anonim ***** válasza:

nem okoskodni akarok, de ha örülnétek a babának és tervezitek is, akkor jobb lenne már most leszokni a dohányzásról, de ha meg sanszos, hogy terhes vagy, akkor főleg! (nem számít, hogy nem vagy benne biztos)

mint dohányzó, aki babát tervez, gondolom nagyon alaposan utánajártál a dohányzás hatásainak a magzatra, és ha ez így van, nem értem, hogyan tudsz akár egy slukkot is szívni.

2020. febr. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálam a hányinger, rosszullét, szagundor 7 hetes terhesen jelentkeztek. De mindenki szervezete más, csinálj egy tesztet. :)
2020. febr. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Csináltunk tesztek de negativ lett, de meg mindig érzi a parom hogy enyhe hanyingere van es elmondása szerint minsha a bal oldalán a pocakjaba egy bura szeru nyomas lenne, enyhen megkeményedett hafal. Utoljara 18-19-20an voltunk együtt es nem védekeztünk. Tagnap előtt csináltunk tesztet.....normális kajat neha kívánja van etvagya de nem tud enni mert amikor oda kerül hogy eszik akkor nem megy neki az eves. De az edeset egész nap enné!!. Sose kivanta ennyire az edesseget... Valakinek valami tippje?
2020. febr. 5. 03:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!