Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vérnyomásproblémákkal küzdő...

Vérnyomásproblémákkal küzdő kismamák, hogy vagytok a mai napon?

Figyelt kérdés
Első terhességem hellp-el végződött,ezért most a második terhességem alatt nagyon szigorú kontroll alatt vagyok.Eddig nem volt gond a vérnyomásommal, gyógyszer sem kellett, folyamatosan mérem itthon, illetve havonta kardiológus 24 órás vérnyomásmérőt is felrak.De ez a mai nap egy borzalom, nem igazán megy 132/93 alá a vérnyomásom, fáj a fejem, gyenge vagyok.Én most ennek a meleg front után jött hidegfrontnak (szél, eső) tulajdonítom.Érdekelne, hogy más hogy van?Más is tapasztal ilyet?34 hetes kismama

2020. febr. 3. 12:49
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Tegnap este nem jöttem be, de ma igen mert otthon 149/98-at és 123-as pulzust mértem.Toxpanel rendben, vérnyomásom dopegytre lement, a tesztcsík minimális fehérjét mutatott ki.Most bent fekszem, holnap 24 órás vérnyomásmérés,és vizeletgyűjtés következik.Csütörtökön délután vagy péntek délelőtt mehetek haza ha minden rendben lesz.
2020. febr. 4. 23:45
 12/14 anonim ***** válasza:
Na akkor ugyanigy jártál, mint én. Ödéma is van? Nekem már nagyon.
2020. febr. 5. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Nincsen hála Istennek, csak akkor dagad be kezem lábam ha sokat állok, vagy ülök,de mivel egész nap szinte fekszem így nem dagadok.
2020. febr. 5. 08:08
 14/14 anonim ***** válasza:
Na hogy vagy? Beállítottak?
2020. febr. 12. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!