Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, szerintetek lesz...

Kismamák, szerintetek lesz valami baja a babámnak? Lelkiismeret furdalásom van (? )

Figyelt kérdés
6 hónapos terhes vagyok..terhességem előtt dohányoztam de mikor megtudtam hogy terhes vagyok rögtön leraktam és nem szívtam..De ma ideges voltam nagyon.sok gond össze gyűlt.. és a férjem cigijéből el szívtam egyet..🤦‍♀️🤦‍♀️😭😭😭 nem tudom mi történt velem megláttam és magával ragadott..lehet valami baja a babámnak ettől az egy száll cigitől..? a férjem gyenge cigit szív bolti multifiltert nem azt az erős csavart cigit..De most lelkiismeret furdalásom van és utalom magam 😭😭utalom azokat a kismamákat is aki cigizik pedig.. többet ilyet nem csinálok.. szegény lányom vajon mit erezhetet?🤦‍♀️😭
2020. jan. 21. 13:47
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Ferjem ezt tudná,biztos nagyon pipa lenne.. 🤦‍♀️😭😭😭
2020. jan. 21. 13:51
 2/17 A kérdező kommentje:
Szégyellem magam nagyon 🥺
2020. jan. 21. 13:51
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Most már ne ostorozd magad, de legközelebb előbb inkább gondolkodj. Keres mást amivel le tudod vezetni az idegességed.


Laikusként nem gondolom, hogy baja lesz egy szál cigitol.

2020. jan. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
72%
Egy szál nem a világ vége. Nem árthat. Van egy kolleganőm aki minden órában ment ki cigizni terhesen, ráadásul az elektromosat használta ami elvileg károsabb mint a sima.
2020. jan. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok kismama, de szerintem ne idegeskedj még pluszban ezen is. Persze nem tettél jót, de már nem tudod visszacsinálni. Inkább igyekezz, hogy többet ne forduljon elő. Nem tudom, milyen jellegű gondjaitok vannak, amik miatt ennyire ideges lehetsz, de inkább igyekezz azokat megoldani (vagy mérlegelni, hogy valóban olyan fontos dolog-e, hogy megéri rajta stresszelni), akár segítséggel is.
2020. jan. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodj meg, ettől még nem lesz baja. De többet tényleg ne csinálj ilyent. Inkább egyél csokit, ha ideges vagy. Nem sokat, csak egy kicsit, mert ugye azt sem lehet túlzásba vinni.
2020. jan. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Az idegeskedessel tobbet artasz a babanak mint egy szal cigivel. Amugy nem lesz semmi baja.
2020. jan. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Egy szál nem a világ. Az utcán passzív dohányosként is ér ennyi ártalom. Nyugi! Semmi baja nem lesz, csak nem szokj vissza! Hatalmas respect amiért volt akaraterőd letenni.
2020. jan. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha a férjed a közeledben cigizik az sem a legjobb...
2020. jan. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen nektek a válaszotokat..egy kicsit megnyugodtam..

Utolsó válaszoló..nyilván nem a nappiba fújja szanaszét a füstöt a másik gyerekünk mellet..Nem cigizik bent a lakásban.. és én pedig nem bujok az ölemébe mikor cigizik 😀

2020. jan. 21. 15:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!