Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha valami olyan sérülést...

Ha valami olyan sérülést nyeltek be, amit saját magatoknak okoztok és el kéne vele menni orvoshoz vagy kórházba, akkor az igazat mondanátok, hogy magatoknak okoztátok?

Figyelt kérdés
Vagy kitalálnátok valami kamu sztorit, ami azért nem is befolyásolja a diagnózist? Pl. ahelyett,hogy belevert a falba, önvédelem volt vagy ahelyett,hogy a könyökét a padlónak ütötte, úgy esett rá "véletlen" hogy 2 napja fáj. Velem utóbbi van, és kicsit félek,hogy elrepedt a csont, vagy ér/ideg sérült,mert konkrétan a tenyeremig fáj, néha mintha zsibbadna is.

2019. okt. 14. 15:21
 1/2 anonim ***** válasza:
83%
Én nem mondtam igazat, amikor hülyéskedtünk tizenévesen és tört dobtak a vádlimba a haverok véletlenül. Azt mondtam,hogy megbotlottam, elestem és megszúrt valami.
2019. okt. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én felborultam bicoval, könyök törés. Anyumnak azt mondtam, hogy hazafele menet elcsusztam egy sáros útszakaszon. El is hitte, mivel azon a részen gyakran csusznak el emberek (meredek út, ráadásul kanyarodik). Igazából fogalmam sincs, miért hazudtam, mivel már felnőtt ember voltam, mikor ez történt. Tehát ha bico baleset, ahhoz se lett volna köze :D
2019. nov. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!