Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A babamamatudakozó csomagot...

A babamamatudakozó csomagot hogyan kell megigényelni?

Figyelt kérdés
Regisztráltam az oldalukra, de azon belül nem találom hogy hol kell igényelnem.
2020. febr. 5. 10:24
 1/3 anonim ***** válasza:

"Kisbabát vársz?

Szerezd meg kisbabád első cumiját! Minden újonnan regisztráló várandós kismamát megajándékozunk egy MAM cumival! Az ajándék MAM cumira csak a várandós kismamák jogosultak. Ezért kérjük, regisztrációd során mindenképpen add meg a szülés várható idejét, és az ezután megjelenő listából válaszd ki, hogy hol (dm, Kulcs Patika országos hálózata) szeretnéd átvenni. A regisztráció után küldünk részedre egy emailt, amelyben kérjük aktiváld regisztrációdat. Az aktivációt követően megküldjük részedre az átvételhez szükséges kódot. Az ajándék átvételére az aktiválástól számított két hét áll rendelkezésedre."


Nekem ez egyértelmű

2020. febr. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Első vagyok, kíváncsiságból én is regisztráltam, nekem a promóciók közé dobta az emailt a kóddal amivel át lehet venni a DM ben vagy patikában amit én jelölök ki. Erre a csomagra gondoltál? A cumira?
2020. febr. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy a regisztráció során nekem nem dobott fel semmi eshetőséget hogy hol tudnám átvenni. E-mailt sem kaptam kóddal.
2020. febr. 6. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!