Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan akinek méhsüllye...

Van itt olyan akinek méhsüllyedése vagy mellső fali süllyedése lett szülés utàn? Mi lett vele?

Figyelt kérdés
2020. febr. 8. 09:29
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Semmi. Lett az első szülés után (méhsüllyedés + hüvelyfalsérv), második szüléssel nem rosszabbodott. Doki annyit mondott, hogy évek múlva műtét kellhet. Intim tornázok.
2020. febr. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. És a mindennapokban nem zavar? Mert én erzem. Nem mindig de néha mintha buborék lenne bennem.bár még csak nem rég szültem.
2020. febr. 8. 09:38
 3/25 anonim ***** válasza:
65%

A legokosabb, ha elkezdesz minél elöbb intimtornát végezni (Kriston Andrea könyve megvehetö a neten is, meg DVD-ként is kapható). Nekem elég komoly volt, az orvos azt mondta, hogy fél évet még ad, de ha nem lesz jelentös változás, akkor mütét.

Utána olvastam, hogy a z ilyen mütét szintén komoly problémákat okoz, ezért ezt mindenképpen el akartam kerülni.

Andrea könyve segítségével annyit javult fél év alatt, hogy gyakorlatilag nem okozott többé semmiféle tünetet és az orvos is meg volt lepödve a javuláson.

SZóval neked is javaslom, nagyon megéri.

2020. febr. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Pár hónap alatt sokkal jobb lesz.

Egyébként a mindennapokban nem zavaró. Tampont nem tudok használni és nem szép.

2020. febr. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Nincs idegentest érzésetek?

Az intim tornát már elkezdtem és csinálom minden nap.

2020. febr. 8. 10:06
 6/25 anonim ***** válasza:
Nekem volt idegentest érzésem, de nagyjából elmúlt, vagy megszoktam, nem tudom. Én nem intim tornáztam, nem kezdtem semmit a helyzettel. Együtt tudok élni vele.
2020. febr. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
78%

" Én nem intim tornáztam, nem kezdtem semmit a helyzettel. Együtt tudok élni vele."


Ezzel csak annyi a gond, hogy idövel egyre rosszabb lesz és amikor a méhed kicsúszik a hüvelyeden keresztül, akkor sürgösségi mütét kell, hoyg eltávolítsák a méhet!


Az intimtorna nagyon sokat tud javítani, nekem kezdetben állandóan az az érzésem volt, mindha egy tampon lenne félig a hüvelynyílásban, ez kb egy év alatt teljesen megszünt.

2020. febr. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó. Neked milyem tüneteid voltak akkor, és milyenek vannak most?
2020. febr. 8. 14:32
 9/25 anonim ***** válasza:
Azért annyira nem súlyos a helyzet, hogy a méhem csak úgy kicsusszanjon, és nem is romlik csak úgy idővel, esetleg szüléstől rosszabodhat. Vannak fokozatai ennek az állapotnak, az enyém nem súlyos, tampont is tudok használni, a szex is jó, már az idegentestérzés sincs, csak közvetlenül a szülés utáni hónapokban volt. Nem kell a lehető legsúlyosabb prognózissal riogatni az embert, nem olyan veszélyes ez. Ettől függetlenül biztos jó dolog az intim torna, és lehet, hogy nekem is jót tenne, de nem omlik össze a világ így se, a méhem se fog kilógni.
2020. febr. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Utolsó: azt láthatólag nem tudod, hogy a méhsüllyedés és az ahhoz kapcsolódo egyéb problémákat nem a szülés okozza, hanem a medencefenék izmainak gyöngesége. Akinek ezek az izmai rendben vannak, annak 10 szülés után sincs baja, akinek meg nem, az terhesség-szülés nélkül is eljuthat oda, hogy a méhe kicsúszik.
2020. febr. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!