Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan akinek méhsüllye...

Van itt olyan akinek méhsüllyedése vagy mellső fali süllyedése lett szülés utàn? Mi lett vele?

Figyelt kérdés
2020. febr. 8. 09:29
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Kérdezö: a 7-es vagyok, ha érdekel, hogy mi volt és mi van velem, privátban szivesen elmondom, itt nem szeretném nyilvánosan.
2020. febr. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Ha négy hete szültel, akkor idegentesz érzés amiatt is lehet egyenlőre h rendeződnek a belek, belső szervek, hirtelen nincs itt több kiló hús :)
2020. febr. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Nekem a 3.szulesem utan lett huvelyfal sullyedesem es enyhe mehsullyedesem is, eleinte idegentest erzetem volt tole. Orvos intim tornat javasolt.
2020. febr. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
És javult azóta? Elmúlt az idegentest érzés? Csinálod az intim tornát?
2020. febr. 9. 09:31
 15/25 anonim ***** válasza:
#13-as vagyok, az idegentest erzet elmult az intimtornat nem nagyon csinaltam igazabol. Vizsgalat alapjan 2 eve nem romlott a helyzet. Stagnal
2020. febr. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2020. febr. 9. 10:55
 17/25 anonim ***** válasza:
Nekem is intim tornát javasoltak, de a lányom mellől nem jutottam el tanfolyamra, itthon meg hiába az anyagok, én béna vagyok. Eltelt több mint 5 év, tampont használni tudok, a szex nem tudom, milyen lenne (egyedülálló vagyok), viszont ha már egy kicsit is érzem, hogy pisilnem vagy kakilnom kell, akkor kb. futás, mert nem nagyon tudom visszatartani egyiket sem. Remélem, nem lesz rosszabb...
2020. febr. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Én az orvosom tanácsára használok kockapesszáriumot. Ezt fel kell helyezni és fenn tartja a méhet, megtámasztja a hüvelyfalat.
2020. febr. 13. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Ezt hol melyik orvosnál lehet beszerezni?
2020. febr. 13. 07:45
 20/25 anonim ***** válasza:
A kockapesszárium sok esetben nem javít, hanem ront a helyzeten, ezzel nagyon kell vigyázni!
2020. febr. 13. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!