Szerintetek ikrek?

Figyelt kérdés

6 hetesen voltam ultrahangon mert vereztem es kerdeztem hogy ez esetleg nem ketto baba? Azt mondta szerinte csak egy a lentiben volt szivhang de nem nagyon nezett meg mert ez csak surgossegi ultrahang volt itt angliaban meg nincs ilyenkor. De viszont az a fenti valami micsoda? Ra neznetek? Esetleg volt igy valakinek hogy nem vettek meg ilyen hamar eszre a masodik babat?

Kep a kommentben talalhato.


2020. febr. 8. 20:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Kép?
2020. febr. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
2020. febr. 8. 20:56
 3/13 anonim válasza:
0%
Az egyik a szikhólyag, másik a baba
2020. febr. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ikrek csak az egyik lassanban fejlődik, pár hét múlva lehet a másikban is lesz szívhang. Vagy ikreknek indult, de a másik csak a petezsákig jutott a fejlődésben, ez gyakran előfordul
2020. febr. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Kedves 3-as a szikholyag az nem maga a baba? Mert en ugy tudom
2020. febr. 8. 21:10
 6/13 anonim ***** válasza:
Sárgatest ciszta is lehet nem? Kb ilyen volt az enyém is. De itt fogalmunk nem lesz róla mi az, max tippelünk, annak meg semmi értelme. Orvosnak kellene megmondani. Privátban nem tudod megnézetni?
2020. febr. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
2 petezsak van. Két szikholyag is látható. A felső petezsak kicsit laposabb. A jobb alsó sarkában van a szikholyag. A szikholyag táplálja majd az embriót.
2020. febr. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
En csak az alsoban latok szikholyagot. Ez taplalja a magzatot, a kesobb kialakulo mehlepeny veszi majd at a szerepét. Szerintem 1 baba lesz majd. A verzes megszűnt?
2020. febr. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem is 2 petezsák. Én már 2x is láthattam ilyet.
2020. febr. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Majd írd meg!
2020. febr. 9. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!