Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szìvhang figyelőt hol lehet...

Szìvhang figyelőt hol lehet venni? Es kb mennyi az ára?

Figyelt kérdés
2020. febr. 10. 14:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én a Brendon-ban vettem, 10.000.- körüli áron.
2020. febr. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%

Hogy lehet ennyire nem tudni használni az internetet? Előbb kérdezed meg itt, mint beírnád Google-be...

[link]

2020. febr. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Rengeteg internetes oldalon árulnak, az áruk eltérő lehet. Nézz körül a neten, itt annyi infót úgysem tudnánk leírni.
2020. febr. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ne vegyél.Csak magadat stresszeled ha nem találod meg a baba szívhangját pláne ha úgy fekszik...
2020. febr. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Na ez meg a másik... 39. heti NST-n is egy percig kereste a szívhangot az asszisztens (jó mondjuk én nyugodt voltam mert közben mozgott is a baba). De ha te eddig nem találod meg, vagy tovább, teljesen be fogsz parázni. Felesleges kütyü szerintem.
2020. febr. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Brendon baba boltban vettem, 9. héttől megtalalom gyorsan, szerintem hasznos.
2020. febr. 11. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nálam is folyton bénázik a nő nst-n.

Felesleges pénzkidobás.Mozog a baba az elég.

2020. febr. 11. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Brendon baba boltba lehet kapni szívhangfigyelőt 10.000 forint. Nekem bevált. Szerintem érdemes megvenni, viszont nekem ajánlottak mellé vazelint, hogy jobban csússzon az a kis kütyü, így jobban is lehet vele hallani, könnyebb megtalálni. Én először össze tévesztettem a saját alhasi aortámmal, erre is figyelni kell. Hallani ilyen kis víz csobbanás szerűséget, bugyborékozást, gondolom a magzatvíz, ahogy mozog. :)
2020. febr. 12. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
6os vagyok. Nem értem miért pontoztatok le. Túl korán megtaláltam a szívhangját, vagy mert nekem bevált a készülék? 15 hetes vagyok most is ugyan úgy megtalalom a szívét mint 9 hetesen.
2020. febr. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Valaki nagyon szórakozott! Egészségére! :D
2020. febr. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!