Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » SOS! Influenzás vagyok, alig...

SOS! Influenzás vagyok, alig kapok levegőt, kérlek nyugtassatok meg, hogy elég oxigén van ettől még a babának?

Figyelt kérdés
Napközben elvagyok, de ma éjjel úgy ébredtem, hogy megfulladok .. nagyon nehezen nyugodtam meg. Baba mozog, tegnap az NSTn rendben volt, de ez a légszomj rohadt ijesztő. Most attól rettegek alvás helyett, hogy oxigénhiányt csinálok neki. Egyébként nem nagyon pörög senki ezen, hogy én rosszul vagyok, a kórházban éjjel ha telefonálok segítséget kérni, valami banális válasszal leráznak, befektetni azért nem fognak mert influenza, amúgy meg a baba jól van, szóval én le vagyok ejtve. Ahhoz képest mennyire írja minden csap, hogy így úgy halálos az influenza a kismamákra, annyira tojnak bele. Pihenjek, stb .
2020. febr. 11. 04:18
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Ez korona lehetett ?
2020. aug. 11. 00:42
 12/12 anonim ***** válasza:
Ezt senki nem tudja neked biztosra megmondani. Akár lehetett az is, de szimpla megfázás is.
2020. aug. 11. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!