Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első babát várjuk és a 21....

Első babát várjuk és a 21. hetet betöltöttem. Bármikor UH-n vagyok, a baba ficánkol, de én nem érzem, vagy csak nagyon ritkán, nagyon gyengén! Mikor fogom érezni határozottan és apuka mikor fogja tudni ezt átélni?

Figyelt kérdés

2020. febr. 11. 05:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Mellső fali lepény? Nekem az volt és csak a 22-24. héten éreztem, hogy na ez biztosan ő. A párom később érezte csak,26-27 hét körül :) tisztára izgultam én is.
2020. febr. 11. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
mellsőfali...az ez esetben mit takar?
2020. febr. 11. 05:59
 3/7 anonim ***** válasza:
Hogy a hasad oldalán van a lepény, így van köztetek "plusz egy réteg". De pl nekem hátsó fali volt és szintén csak a 21-22. héten kezdtem el határozottabban érezni.
2020. febr. 11. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

köszönöm :) lehet mókásnak tűnt, hogy aggódom emiatt, de nagyon vártuk ezt a bébit :)

megnyugodtam :) nagyon köszönöm

2020. febr. 11. 06:25
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem hàtsó fali. 20.héten kinyomta magát, láttuk a pocimon, megnyugodtunk. Mivel a doki és a védőnő paráztatott hetekkel korábban, hogy kellett volna már éreznem. Mocorgott, de nagyon gyengén. Voltak napok mikor nem éreztem. 24.hét körül már naponta többször rúgdosott, forgott, pörgött. 27hetes vagyok. Hétről hétre egyre intenzívebb. Nyugi, amint nagyobb és erősebb lesz, te is fogod érezni.
2020. febr. 11. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
jól van, akkor nem aggódom tovább :) köszönöm :)
2020. febr. 11. 09:00
 7/7 anonim ***** válasza:

Fogja Apuka is eleget érezni, ne aggódj!

Kb. 30 hetes voltam, TV-ztünk a kanapén, én ültem, Apuka feküdt, feje az ölemben volt és simogattam a haját. Egyszer csak a pocak hátulról fejbe rúgta! Vicces helyzet volt, én nagyon nevettem. 😁

2020. febr. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!