Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kétszer P3-as citológiával...

Kétszer P3-as citológiával mire számíthatok?

Figyelt kérdés

11 hetes várandós vagyok.

Másodszorra is P3-as lett a citológiám.

Félek.


2007. dec. 12. 12:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

szia,


Mit mond a doki?

Valszeg fertőzésről van szó. Ki kellene deríteni, hogy milyan fertőzés és minél előbb kezelni.


Sok sikert, szorítok.

2007. dec. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Félni nem kell, mindent tudnak kezelni. Ha fertőzés, megvan a módja, hogy kikezeljenek, a baba meg védve van. Bízz az orvosban, nem lesz baj!
2007. dec. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Egy cikkben találtam...

A P3-as leletnél még nincs rosszindulatú elváltozásra utaló gyanú, de már találtak a mintában olyan sejteket, melyek normál esetben nem szoktak ott lenni. Ilyenkor két-három hónappal később megismétlik a vizsgálatot, s ha ismét P3-as az eredmény, akkor elvégzik az úgynevezett konizációt, azaz a szövettani tisztázást. (A műtét során kis kimetszéssel mintát vesznek a méhszájból a szövettani vizsgálathoz.)

2007. dec. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmit sem tehetsz ameddig meg nem szuletik a baba. Addig nem vegeznek beavatkozasokat. Amit viszont megtehetsz az az hogy ne idegeskedj. Nekem is p3-asom volt de nem tudok mit csinalni,most csak varom a picimet es majd utana meglatjuk mi lesz de bizom benne hogy minden jol alakul majd. Egy 23 hetes kismama
2007. dec. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt tartósan P3, igaz akkor nem voltam terhes. Az orvos biztos tudja, hogy ilyenkor mit lehet tenni és mit nem. Bízz benne, érdeklődj több helyen és dönts úgy. Én az előttem említett mintavételt nem engedtem, az orvosok nagyrésze nem értett vele egyet, magyarország összes nőgyógyászát felkerestem:)

Vigyázz magatokra és ne idegeskedj, nem lesz semmi baj.

2007. dec. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!