Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36+0 hetesen BPD 85 mm, nem...

36+0 hetesen BPD 85 mm, nem túl kicsi?

Figyelt kérdés
Ma voltam uh-n 36 hetes vagyok kereken,kislány van a pocakban.Az AC és az Fl értékek teljesen megfelelnek a korának, súlyra 2600-2700 grammot becsült a doki, de a 85 mm-s BPD-t keveslem.Azt mondta az orvosom, hogy nincs ezzel gond,nem lesz nagyfejű baba de nem kell aggódni.Volt másnak is ilyen kicsi fejű babája?Minden rendben volt?

2020. febr. 20. 13:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia teljesen normalis. Kislanyomnak 37heti uh mertek ekkorat ☺ 38hetre szuletett semmi baja nincs szepen fejlodik.
2020. febr. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ugyanebben a cipőben járunk... 10 nap múlva megmondom 😅 nálunk még nagyobb a differencia. 37+2 hetes vagyok és BPD alapján 33+5 a lányunk. Viszont a HC érték meg 36 hetes - ovális feje van...

A combcsontja szintén 36 hetesnek felel meg. Viszont a pocakja 38+1. Elég nagy különbségek. De a doki próbált nyugtatni, hogy ez nem gond, csak genetika. Én kicsi vagyok, 156 cm, férjem se kosaras, 174. De nem mondom, hogy nem aggódom.

2020. febr. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Kicsit megnyugodtam!☺Ment a zöld kéz mindenkinek!!Nekünk BPD 85 mm, AC 315 mm, FL 70 mm szóval csak a fej kisebb egy kicsit, de a tábláatok alapján ilyen korban 90 mm (-/+ 6mm) kellene lenni, ez alapján az alsó értékben benne van a leányzó.
2020. febr. 20. 14:06
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem 38 hetesen mértek 90-es bpd-t, minden más korának megfelelő méretű volt. Mondta a szonográfus, hogy nem lesz nagy feje, de legalább könnyebb lesz megszülni. 40 hetesen érkezett, teljesen átlagos fejmérettel, 32 cm fejkörfogata volt.
2020. febr. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!