Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Utolsó hetek várandósan. Ki...

Utolsó hetek várandósan. Ki hogyan viseli?

Figyelt kérdés
Aludni, sétalni, levegőt venni, számomra mind egyre nehezebb.. Van akinek semmi baja, másnak már 20 hetesen hasonló.. (37hkm)
2020. febr. 20. 23:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem semmi bajom nem volt egyikkel sem. Bútorokat raktam össze, nagyokat sétáltunk, ugyanúgy főztem minden nap, egyedül a mosogatás volt nehézkes, mert nem fértem oda a mosogatóhoz. 😄
2020. febr. 21. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Tavaly ilyenkor voltam a 36.hétben. Pontosan, ahogyan írod. A lakásból alig tudtam kimozdulni, mert ahogy léptem párat, úgy éreztem, hogy bepisilek. De, sikeresen költözködtünk.
2020. febr. 21. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
Nemrég szültem. Nehezen viseltem az utolsó heteket de ugyanúgy dolgoztam otthon mindenfélét. 35-36 hetesen laminált padlót raktunk le a férjemmel, ajtót festettem, bababútorokat szereltem össze, mindenben részt akartam venni! Viszont...A lábaim nagyon vizesek voltak, a kórházból mezitláb, papucsban mentem haza. Állandóan melegem volt, mindenki kabátban én meg pólóban. Sehogy sem volt jó feküdni, túlsúlyos is vagyok alapból: szuszogtam, fulladoztam. Ezek kb. A 32. Héttől. De mégis minden percét imádtam, az egész terhességnek. Egészséges volt a terhességem, a baba is.
2020. febr. 21. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%

Nekem csak az alvás nem jó, de ma azzal sem volt gond. Minden mással nincs gondom. Még mindig nagyokat sétálok a kutyákkal, pakolok, takarítok ha kell. Sőt még munkám is van, igaz csak itthonról.

Lelkileg sokkal rosszabb, hogy tudom, 10 nap múlva megváltozik MINDEN 😬 Attól kicsit be vagyok rezelve...

2020. febr. 21. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én egész jól viselem

/ másokhoz képest/


De már igazán vége lehetne

39+6


Közben rohangálok egész nap a 18 hósom után...

2020. febr. 21. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én tavaly ilyenkor töltöttem a 40.hetet. :)

Emlékszem minden bajom volt már az utolsó hónapban, fájt a derekam, a lábaim olyanok voltak mint az elefánté, az ágyból alig tudtam felkelni. Azt mondtam inkább kelnék éjjel 5x a babához, minthogy ezt a szenvedést keljen átélnem minden nap. Közben a nagyot reggel vittem a suliba, utána bevásárlás, főzés, takarítás, délután mentem érte, de nagyon nehezemre esett már minden. Kitartás, már tényleg nem sok van!

2020. febr. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

38+3 hét, 3. baba.

Semmi bajom, kicsit talán fáradtabb vagyok, jó lenne többet pihenni de jövök-megyek, vezetek, ellátom a 2 gyereket.

2020. febr. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ugyanígy vagyok mint az előző hozzászóló. Harmadik babám várom és a másik kettő körül állandó pörgésben vagyok. Másfél éves fiam és három éves lányom van. Mellettük nem sokat tudok pihenni. De jól bírom csak már kicsit fáradtabb vagyok 33 hetesen.
2020. febr. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!