Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hetes kismamák hogy vagytok?

12 hetes kismamák hogy vagytok?

Figyelt kérdés
2020. febr. 24. 08:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Holnap leszek 12 hetes, a hányinger, hányás nem enyhül (sőt talán rosszabb, mint ezelőtt), a szagoktól (főleg a parfümök, illatosítók szagàtól) rosszul vagyok. A fiamnál ilyenkor ezek màr elmúltak, most nincs jele a javulásnak. A hasam jelentősen megindult, jóval nagyobb, mint az első terhességemnél volt ilyenkor.
2020. febr. 24. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia en 11+4 vagyok.

En mar egesz jol erzem magam,mostmar eleg ritkan van hanyingerem.

Holnap megyel kombinalt tesztre nagyon izgulok hogy minden renben legyen

2020. febr. 24. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Én ma vagyok 12+1 hetes. Szagundor, émelygés, feszülő nagy mellek, fáradtság még mindig van. Pénteken hánytam is, pedig azt hittem már nem fogok.

Múlt héten már megvolt a genetikai uh, ott minden rendben volt, egészséges kicsi lányt várunk :)

Most várom a Nifty teszt eredményét, izgulok, remélem ott is minden rendben lesz.

2020. febr. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
1.vagyok. Én 4-én megyek az Istenhegyire genetikai ultrahangra illetve most pénteken csináltatom a Panorama tesztet.
2020. febr. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sziasztok. Holnap leszek 12 hetes és jól vagyok:) hányingerem volt eleinte,de egyszer sem hánytam idáig,viszont a hányinger is elmúlt kb a 10 hétre. Megmaradt a cici fájdalom, a gyomorsav és kb ennyi, mintha az erőm is kezdene vissza térni:D
2020. febr. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
3as milyen vizsgalaton voltal hogy mar tudjak a nemet??Prenateszt?
2020. febr. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem, a tesz eredménye nem jött még meg. Szimplán nagyon profi a dokim, ez a 3. terhességem de mindig megmondta már ilyenkor a baba nemét és úgy is lett, úgyhogy most is hiszek neki :)
2020. febr. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!